reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście ciążowym to ciąża?

dlatego napisałam że bym się zastanawiała, nie powiedziałam że to kategorycznie na pewno na 100% nie jest kreska ciążowa 😉
Lepiej jutro czy pojutrze sprawdzić i nabrać pewności, a nóż-widelec to jednak TA kreska ? albo ta albo nie ta.
Miałyście rację, dziś jedna kreseczka dziś...
 
reklama
Chyba dziewczyny mam pecha na te kreski fabryczne, dziś zrobiłam i widać druga z tym że wyszła po 3 minutach. Widać ją na teście ale ciężko zrobić zdjęcie. Test z Rossmana , słyszałam że często dziewczyną tak wychodzą..
 
Chyba dziewczyny mam pecha na te kreski fabryczne, dziś zrobiłam i widać druga z tym że wyszła po 3 minutach. Widać ją na teście ale ciężko zrobić zdjęcie. Test z Rossmana , słyszałam że często dziewczyną tak wychodzą..
Facelle? Check and go? Jeśli jedno z tych dwóch to zapomnij o przygodzie z tym testem xD
 
Dziewczyny ale mam pecha, zrobiłam test. 2 dni przed @ i znów mam chyba test felerny.. zrobiłam z popołudniowego moczu a kreska wyszła po ok 3 min...
 
reklama
IMG_20220324_175208.jpg
 
Do góry