reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście ciążowym to ciąża?

reklama
Ale nie rób paskowego tylko zrób kasetowy albo strumieniowy, jeśli możesz sobie na to pozwolić finansowo, bo takie lubią oszukiwać, ja bym uwierzyła dopiero takiemu z innej firmy
Kurcze, zrobiłam płytkowy innej firmy właśnie teraz...
Wyszła druga kreska delikatna w czasie...
 
Dzis o 5 przed pracą robiłam i wyszedł cień po ok 3 min ale okazało się że to test pink o czułości 20.
Jutro termin @.
Wiem ,że beta jest najlepszą ale niestety nie mam jak.:)
 
Test zrobiony o piątej rano , wiem że teraz już wyschnięty ale taka sama "kreska " pojawiła się po ok 3 min. Nie ciemnieje.
Test czułość 20 .
Wczoraj wieczorem wyszedl cień ok godziny
IMG_20220325_072900.jpg
20 , test czułość 10.

Co prawda na zdjęciu chyba nic nie zobaczycie 😁
 
reklama
Popołudniowy mocz wynik po ok 2 min, co sądzicie? Beta nie wchodzi w grę do końca tygodnia.
1 dzień przed @@
 

Załączniki

  • IMG_20220325_155650.jpg
    IMG_20220325_155650.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 154
Do góry