reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście ciążowym to ciąża?

reklama
To gratuluje ! :) jutro już będę miała jasna sytuacje , a Ty tez byłaś w podobnej sytuacji ze kreska blada? Jaka masz betę ?
Pierwszy test wyszedł blada kreska. Na drugi dzień powtórzyłam naczczo i wyszła bardziej wyraźniejsza. Pierwsza beta wyszła 48 przy tej bladej kreace, powtórzyłam betę po 48h i wyszło 189 😊
 
Pierwszy test wyszedł blada kreska. Na drugi dzień powtórzyłam naczczo i wyszła bardziej wyraźniejsza. Pierwsza beta wyszła 48 przy tej bladej kreace, powtórzyłam betę po 48h i wyszło 189 😊
Nieżyt beta spadła do 10 .. teraz nie wiem czy to ciąża biochemiczna czy pozamaciczna … i czy sama sie oczyszcze.. :(
 
Niestety, ale kolor kreski na teście o niczym ci nie mówi. Jedynie potwierdza ciążę. Nie da rady na jego podstawie stwierdzić czy przyrosty ok (wbrew opinią wygłaszanym tutaj przez niektórych). Tak samo jednorazowy wyniki bety. Dopiero jak powtórzysz po 48h to będzie wiadomo czy przyrost prawidłowy. Na tą chwilę jedyne co możesz to postarać się nie denerwować, bo i tak na rozwój sytuacji nie masz wpływu. Mogłaś wyłapać ciążę biochemiczną, może mocz bardziej rozcieńczony, a może testy wadliwe? Trzymam kciuki 🤞❤️ poczekaj do jutra, powtórz badanie w tym samym laboratorium o tej samej godzinie.

Ps. Możesz z betą oznaczyć poziom progesteronu.
Nieżyt beta spadła do 10 .. teraz nie wiem czy to ciąża biochemiczna czy pozamaciczna … i czy sama sie oczyszcze.. :(
 
Nieżyt beta spadła do 10 .. teraz nie wiem czy to ciąża biochemiczna czy pozamaciczna … i czy sama sie oczyszcze.. :(
Bardzo mi przykro 😔 najprawdopodobniej to jednak biochemiczna i na dniach zacznie się krwawienie. Gdyby w jego trakcie coś się niepokoiło to skonsultuj się z lekarzem lub jedź na IP. Ściskam mocno, bądź silna.
 
Witam dziewczyny , miesiączka spóźniła mi się 2 dni. Dodam że mam bardzo regularne cykle zazwyczaj dostaje w 25 dniu cyklu. W 27 dniu cyklu zrobi test ciążowy ,gdzie zauważyłam delikatny cien drugiej kreski , nie wytrzymałam i po kilku godzinach zrobiłam drugi i kreska była trochę bardziej wyraźna. Postanowiłam poczekać i powtórzyć test za 2-3 dni. Niestety dostałam prawdopodobnie okresu w tym samym dniu , tylko wieczorem. Co o tym myśleć?
 

Załączniki

  • 20210713_111440.jpg
    20210713_111440.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 276
Witam dziewczyny , miesiączka spóźniła mi się 2 dni. Dodam że mam bardzo regularne cykle zazwyczaj dostaje w 25 dniu cyklu. W 27 dniu cyklu zrobi test ciążowy ,gdzie zauważyłam delikatny cien drugiej kreski , nie wytrzymałam i po kilku godzinach zrobiłam drugi i kreska była trochę bardziej wyraźna. Postanowiłam poczekać i powtórzyć test za 2-3 dni. Niestety dostałam prawdopodobnie okresu w tym samym dniu , tylko wieczorem. Co o tym myśleć?
Jeżeli dostałaś okres, to bardzo możliwe, że wyłapałaś ciążę biochemiczną.
 
Witam dziewczyny , miesiączka spóźniła mi się 2 dni. Dodam że mam bardzo regularne cykle zazwyczaj dostaje w 25 dniu cyklu. W 27 dniu cyklu zrobi test ciążowy ,gdzie zauważyłam delikatny cien drugiej kreski , nie wytrzymałam i po kilku godzinach zrobiłam drugi i kreska była trochę bardziej wyraźna. Postanowiłam poczekać i powtórzyć test za 2-3 dni. Niestety dostałam prawdopodobnie okresu w tym samym dniu , tylko wieczorem. Co o tym myśleć?
Dla mnie te testy są negatywne , leżały długi i to jest kreska fabryczna, jeśli masz wątpliwości zrob bete ,ale jak dla mnie to nie ciaza
 
reklama
Do góry