reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Blada kreska na teście ciążowym

Poprostuasia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
52
Rozwiązania
0
Hej, jestem tu nowa :) poczytałam już parę wątkow w tym temacie, ale stwierdziłam, że zapytam sama :) Zrobiłam test, który wykazał druga blada kreskę... Nie do końca mu uwierzyłam, więc rano powtórzyłam testem innej firmy i wyszło coś takiego. Co o tym sądzicie?
IMG_20191016_072438.jpg
 

Załączniki

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
5 384
Rozwiązania
0
Hej, jestem tu nowa :) poczytałam już parę wątkow w tym temacie, ale stwierdziłam, że zapytam sama :) Zrobiłam test, który wykazał druga blada kreskę... Nie do końca mu uwierzyłam, więc rano powtórzyłam testem innej firmy i wyszło coś takiego. Co o tym sądzicie? Zobacz załącznik 1034510
A oby dwa o tej samej czułości czy jeden 10 a drugi 25?
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry