reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na tescie ciazowym

majtaj89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
46
Zrobilam test maz i wszyscy mówią zebym nie cieszyła sie za bardzo a jakie jest wasze zdanie?
20191104_220300.jpg
20191104_220247.jpg
20191104_220247.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Witam dziewczyny,
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, a chciałabym prosić o ocenę :D
Wczoraj po południu zrobiłam test, pojawiła się po chwili lekka blada kreseczka, ledwo widoczna, ale jest, przynajmniej ja widzę i partner również. Dla pewności dziś z pierwszego moczu zrobiłam drugi test z innej firmy (pink rossmanowy, bardzo czuły) i pojawiła się dość widoczna druga kreska...
Co sądzicie, cieszyć się, czy jeszcze za wcześnie ? Dołączam zdjęcia testów...😊
Ten drugi wyglada jak mój pierwszy 😁 gratulacje ❤️
reklama
Hej jestem tu nowa. . Mam pytanie czy mimo że ta kreska jest słaba oznacza ciążę ? Test u góry robiony wczoraj po południu a ten na dole dzisiaj rano z pierwszego moczu . Jutro powinnam dostać miesiączke .
20201121_093408.jpg
 
reklama
Do góry