reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

    Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Blada kreska na teście ciążowym

Paradoksalna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2021
Postów
1 890
Tak, leżał parę godzin. Lecz w poprzednich cyklach po takim wyschnięciu była jedna kreska. Dlatego teraz jestem zaskoczoną.
Wiem że test odczytuje się zależnie od firmy po paru minutach.

Nie robię sobie nadziei , ale może komuś się udało pomimo wyschnięcia testu i cienia ba teście:)
test do wyrzucenia. Sama napisałaś, że się nie odczytuje po wyznaczonym czasie. Jego w ciągu tych wyznaczonych paru minut kreska się nie pojawi test idzie do śmieci i koniec.
 
reklama

Lebkuchen_mum

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Luty 2020
Postów
6 236
Ale była ledwo widoczna. Zdjęcie zrobiłam gdy miałam już trzeci test więc od pierwszego minęło dobrych kilka dni. Uwierz mi że gdy 1. test był świeży to ledwo ledwo coś tam było widać.
Gołym okiem widać różnicę między kreską ciążową nawet jak jest to cień a kreską fabryczną. U ciebie ciąża a u koleżanki wyżej reakcja chemiczna.
 
Do góry