reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście cień cienia

Kejjt

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2021
Postów
82
Witam kochaniutkie wczoraj wykonałam testy ciążowe i widac na nich cień cienia drugiej kreski , już nie wiem czy ja sobie coś uroiłam czy popadam w paranoję. Czy wy też tam coś widzicie ???🙂
Dodam że jestem po 2 poronieniach i jednej ciąży nie do noszonej zatrzymanie akcji serduszka w 5 mies staramy się z mężem o to nasze szczęście (fasolkę)bardzo byśmy chcieli
Jestem 7dni po owulacji a do okresu mam jeszcze trochę czasu bo aż 9-10dni
Cykle mam 28-30dniowe
 

Załączniki

  • IMG_20210829_194255.jpg
    IMG_20210829_194255.jpg
    968,8 KB · Wyświetleń: 825
reklama
Na tym dolnym teście widać :) Zrób jeszcze z rana albo beta HCG z krwi :) no dużą szansa że się udało

edit. no chyba że brałaś zastrzyk na pęknięcie?
 
Ostatnia edycja:
Na tym dolnym teście widać :) Zrób jeszcze z rana albo beta HCG z krwi :) no dużą szansa że się udało
Uff dziękuję za słowa otuchy właśnie oba testy są o różnych czułościach. 🙂🙈
Dodam że mam problem z hormonem żeńskim progesteronem mój organizm za mało go produkuje także Musze wspomagać się dupchasto....nem
 
Witam kochaniutkie wczoraj wykonałam testy ciążowe i widac na nich cień cienia drugiej kreski , już nie wiem czy ja sobie coś uroiłam czy popadam w paranoję. Czy wy też tam coś widzicie ???🙂
Dodam że jestem po 2 poronieniach i jednej ciąży nie do noszonej zatrzymanie akcji serduszka w 5 mies staramy się z mężem o to nasze szczęście (fasolkę)bardzo byśmy chcieli
Jestem 7dni po owulacji a do okresu mam jeszcze trochę czasu bo aż 9-10dni
Cykle mam 28-30dniowe
Ja widzę dwie kreski na obu testach, wiadomo ze jest wcześnie ale po mału ci gratuluje 😘
 
Trochę szybko w takich cyklach na testy pozytywne sama mam 31 cykle i nie przyszło by mi do głowy testować tak szybko . Pytanie po jakim czasie pojawiły się te kreski ? I jaki kolor kresek wyszedł :) bo owu może się przesunęła i wtedy polecam betę :)
 
reklama
Trochę szybko w takich cyklach na testy pozytywne sama mam 31 cykle i nie przyszło by mi do głowy testować tak szybko . Pytanie po jakim czasie pojawiły się te kreski ? I jaki kolor kresek wyszedł :) bo owu może się przesunęła i wtedy polecam betę :)
Kreski wyszły po około 2 min
 
Do góry