reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście cień cienia

reklama
Cykle monitoruje testami owulacyjnym także owulację potwierdzone po przez testy
No to lec na betę i będziesz miała pewnosc :) chociaż na różnych forach piszą żeby nie robić testów przed miesiączką bo potem można się rozczarować ... Ja robiłam 2 dni przed wyszły 2 kreski druga blada i potem przyszedł okres w terminie oczywiście nie życzę Tobie tego ale jest jak jest ;( więc teraz już czekam do okresu ;) powodzenia życzę i leć na betę :)
 
Witam kochaniutkie wczoraj wykonałam testy ciążowe i widac na nich cień cienia drugiej kreski , już nie wiem czy ja sobie coś uroiłam czy popadam w paranoję. Czy wy też tam coś widzicie ???🙂
Dodam że jestem po 2 poronieniach i jednej ciąży nie do noszonej zatrzymanie akcji serduszka w 5 mies staramy się z mężem o to nasze szczęście (fasolkę)bardzo byśmy chcieli
Jestem 7dni po owulacji a do okresu mam jeszcze trochę czasu bo aż 9-10dni
Cykle mam 28-30dniowe
Coś mi się tutaj nie zgadza z Twoimi obliczeniami...Jeżeli jesteś 7dni po owulacji i do miesiaczki masz 9-10 dni, to oznaczałoby, że Twoja faza lutealna trwa aż 17 dni (zamiast 14)..?
 
W sumie masz rację ja mam 9 dni do miesiączki a jestem 5 dpo :p nie zwróciłam uwagi na obliczenia dobrze że ktoś się znalazł spostrzegawczy :)
 
W sumie masz rację ja mam 9 dni do miesiączki a jestem 5 dpo :p nie zwróciłam uwagi na obliczenia dobrze że ktoś się znalazł spostrzegawczy :)

Nie no, zdarzają się takie przypadki, gdy faza lutealna ma więcej niż 14 dni i wymaga to właśnie wspomagania/regulacji progesteronem. Autorka wspomniała, że suplementuje progesteron, stąd moje pytanie :).
 
Nie no, zdarzają się takie przypadki, gdy faza lutealna ma więcej niż 14 dni i wymaga to właśnie wspomagania/regulacji progesteronem. Autorka wspomniała, że suplementuje progesteron, stąd moje pytanie :).
Pierwszy raz tak szybko wykonałam test i to nie jeden i wszystkie pokazują taka sama kreskę . Bardzo się zdziwiłam że co kolejek pokazały z tego niedowierzania wykonałam jeszcze dwa dodatkowe testy Także jest cień nadziei ale nie cieszę się na zapas dopóki nie będę miała pewności 100% bo boje się rozczarować tym bardziej że ostatnia ciążę straciłam dość późno serduszko przestało bić. Tylko czy poczekać jeszcze z 4 dni i iść wtedy na bete ?? Tylko pytanie czy wytrzymam tyle czasu bo ta niepewność mnie zżera 🙂🙈
 
reklama
Pierwszy raz wykonałam testy tak szybko i powiem szczerze że bardzo się zdziwiłam że co kolejek wyszło po takim czasie z tego niedowierzania wykonałam kolejne dwa testy i każdej jeden pokazuje to samo . Ta niepewność mnie wykończy 🙈
Zastanawiam się czy odczekać jeszcze te z 3.4dni i wtedy iść na bete ?
Tylko pytanie czy wytrzymam 🙂🙈
 
Do góry