reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście cień cienia

reklama
Tylko pamiętaj, że jeśli jesteś na duphastonie to nie możesz go teraz przerywać
Tak wiem w piątek ide na bete lekarza też mam tak świetnego że mogę podejść do niego kiedy mam potrzebę także odrazu z wynikiem mogę podejść w zależności ile beta będzie wynosiła
 
Tak wiem w piątek ide na bete lekarza też mam tak świetnego że mogę podejść do niego kiedy mam potrzebę także odrazu z wynikiem mogę podejść w zależności ile beta będzie wynosiła
Ja musiałam brać duphaston do 20tyg, ale w 5tyg dostałam plamień i musiałam mieć zwiększoną dawkę. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze 😘
 
reklama
To tak jak ja ale nie sądzę żeby u mnie test już tak szybko coś wykazał :)
Ja też byłam zaskoczona że co kolejek mi te testy wykazały bo nigdy tak szybko nie wykonywałam żadnego testu a cos mnie tchnęło żeby zrobić ten test i zrobiłam i to nawet nie jeden 😘🙂
 
Do góry