reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście po kilku godzinach i skapy okres

Ja też przerabiałam takie smugi/cienie. Wiem, że każdy ma inną historię, ale do tej pory wszystkie blade kreski kończyły się u mnie tak samo... okresem. Testowałam zazwyczaj za szybko. Teraz czekałam do ostatniego momentu. Dodam, że sama zawsze mowilam ze dopoki nie ma okresu to jest nadzieja. Czasami trzeba odpuścić i wtedy przychodzi nieoczekiwane. Dodam, że jestem po trzeciej inseminacji nasieniem dawcy, bo mój mąż jest bezpłodny. W dniu spodziewanej miesiączki czyli 21-12 (wczoraj) taki wynik.
 

Załączniki

  • IMG_20201221_145301.jpg
    IMG_20201221_145301.jpg
    966,2 KB · Wyświetleń: 1 571
reklama
Hej dziewczyny, okres zawsze mam nieregularny miesiąc temu dostałam 22.11 dzisiaj okresu brak, współżyłam dwa razy z zabezpieczeniem, dzisiaj rano o 6 mierzyłam temp była 36,8 , nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi, testy robiłam dwa tydzień temu i wyszły negatywnie, co myślicie czy to może być ciąża czy zaczynam świrować ?
 
Hej dziewczyny, okres zawsze mam nieregularny miesiąc temu dostałam 22.11 dzisiaj okresu brak, współżyłam dwa razy z zabezpieczeniem, dzisiaj rano o 6 mierzyłam temp była 36,8 , nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi, testy robiłam dwa tydzień temu i wyszły negatywnie, co myślicie czy to może być ciąża czy zaczynam świrować ?
Karolina ,te posty ,raczej czytaka te same osoby, a Ty chyba na 10 sie wpisałaś, z tym samym zapytaniem
 
Hej dziewczyny, okres zawsze mam nieregularny miesiąc temu dostałam 22.11 dzisiaj okresu brak, współżyłam dwa razy z zabezpieczeniem, dzisiaj rano o 6 mierzyłam temp była 36,8 , nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi, testy robiłam dwa tydzień temu i wyszły negatywnie, co myślicie czy to może być ciąża czy zaczynam świrować ?

Aha, testy robiłaś tydzień temu i skoro wyszły negatywne, to uznałaś, że luz, a że nadal okresu nie masz to trudno?
Przecież test trzeba powtórzyć, skoro nadal nie ma miesiączki, a dopiero jak teraz wyjdzie negatywny, to umówić się do lekarza...
 
Aha, testy robiłaś tydzień temu i skoro wyszły negatywne, to uznałaś, że luz, a że nadal okresu nie masz to trudno?
Przecież test trzeba powtórzyć, skoro nadal nie ma miesiączki, a dopiero jak teraz wyjdzie negatywny, to umówić się do lekarza...
Zgaduje, że skoro dostała poprzedni okres 22.11 to tak naprawdę dopiero co minął termin spodziewanej @. Tydzień temu na testy, nawet w przypadku ciąży, teoretycznie mogło być za wcześnie. 🤷🏼‍♀️ Ale zgadzam się, że najlepiej powtórzyć jutro z porannego moczu. A skoro miesiączki są nieregularne to i tak przydałaby się diagnostyka u ginekologa czemu tak się dzieje.
 
Ja też przerabiałam takie smugi/cienie. Wiem, że każdy ma inną historię, ale do tej pory wszystkie blade kreski kończyły się u mnie tak samo... okresem. Testowałam zazwyczaj za szybko. Teraz czekałam do ostatniego momentu. Dodam, że sama zawsze mowilam ze dopoki nie ma okresu to jest nadzieja. Czasami trzeba odpuścić i wtedy przychodzi nieoczekiwane. Dodam, że jestem po trzeciej inseminacji nasieniem dawcy, bo mój mąż jest bezpłodny. W dniu spodziewanej miesiączki czyli 21-12 (wczoraj) taki wynik.
Ja staralam sie o ciążę długo....wszystkie testy zawsze 1 kreska i doszukiwanie sie cienia. Jak zaszlam w ciążę zrobilam test po 2 dniach spóźnienia i 2 tłuste krechy....nie bylo nawet cienia wątpliwosci.
 
Zgadzam się z Dziewczynami. Też ostatnio miałam bezbolesny, skąpy okres. Myślę, że po prostu miałam cykl bezowulacyjny... I Ty też taki mogłaś mieć. Czasem się to zdarza i to normalne. Dla świętego spokoju zrób sobie test ciążowy. Tyle czasu od owulacji krechy powinny być grube i tłuste. Nie ma mowy o cieniu cienia... Jeśli od razu nie pojawia się grube i tłuste krechy, to na pewno w ciąży nie jesteś.
Może następny cykl będzie Twój! Powodzenia. :)
Nie zawsze są widoczne krechy na pewno nie są tłuste byłam w ciąży a kreska druga była cieniem cienia to po pierwsze po drugie Nigdy nie spotkalam się z tym by w teście ciazowym nawet starym zużytym były jakieś cienie cieni uważam ze cienie cieni cos oznaczają i nie każdy test ma te cienie
 
reklama
Nie zawsze są widoczne krechy na pewno nie są tłuste byłam w ciąży a kreska druga była cieniem cienia to po pierwsze po drugie Nigdy nie spotkalam się z tym by w teście ciazowym nawet starym zużytym były jakieś cienie cieni uważam ze cienie cieni cos oznaczają i nie każdy test ma te cienie
Cienie cieni po takim czasie coś oznaczają. Że wybarwia się kreska fabryczna. Nic więcej. To, że tobie nie wyszły, nie znaczy, że tak się nie dzieje.
 
Do góry