reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście przed spodziewaną miesiączką

xedytax

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2023
Postów
51
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo już całkiem zgłupiałam. W zeszłym miesiącu podjęliśmy z mężem decyzję, że staramy się o dziecko. Wczoraj po południu zrobiłam test płytkowy i wyszedł, jak na zdjęciu. Dziś rano powtórzyłam (tym razem strumieniowy) i wyszedł podobny. Widać bladą kreskę. Dodam, że jestem teraz ok. 5 dni przed spodziewaną miesiączką. Stosunek był około 9-11 dni temu. Czuję lekki ból podbrzusza a wczoraj z rana mdłości i biegunka. Czy to może być wczesna ciąża? Aż wierzyć mi się nie chce. Wszędzie czytam, że test powinno się robić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki… Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 

Załączniki

  • 1BA59ACB-CD9B-468A-9C8E-42544458D073.jpeg
    1BA59ACB-CD9B-468A-9C8E-42544458D073.jpeg
    274,1 KB · Wyświetleń: 715
  • 7285A426-C96A-45E1-9C4B-90F2072BB2E3.jpeg
    7285A426-C96A-45E1-9C4B-90F2072BB2E3.jpeg
    965,9 KB · Wyświetleń: 389
reklama
Tak jak koleżanka napisała wyżej. To nie jest blada kreska, miałam zawsze bledsze i zaraz będę miała trzecie dziecko w domu 🙂
 
Dziękuję dziewczyny! Jestem w szoku 😊 Jutro zrobię badanie krwi. Spokoju nie daje mi tylko to, że nadal mam około 5 dni do miesiączki a kreska jest już tak wyraźna.
 
Dziękuję dziewczyny! Jestem w szoku 😊 Jutro zrobię badanie krwi. Spokoju nie daje mi tylko to, że nadal mam około 5 dni do miesiączki a kreska jest już tak wyraźna.
Implantacją to 6-12 dni, może po prostu miałaś szybciutko i hormon zaczął szybko rosnąć.
Ja np miałam późno, w dzień miesiaczki kreska była ledwo widoczna. Każdy organizm jest inny i na to nie ma reguły ☺️
Zrób betę i przyrost, umów się do lekarza (jeśli nie masz problemów zdrowotnych to polecam odczekać chociaż 2 tygodnie, wtedy powinnaś już coś więcej zobaczyć, unikniesz stresu typu „mało widać, sam pęcherzyk/nie ma zarodka/czy tak ma być” itp.). A uwierz, to czekanie początkowe jest najgorsze 😂 potem też nie jest super ale sie względnie przyzwyczajasz.
 
Dziękuję dziewczyny! Jestem w szoku 😊 Jutro zrobię badanie krwi. Spokoju nie daje mi tylko to, że nadal mam około 5 dni do miesiączki a kreska jest już tak wyraźna.
Spokojnie, ja robiłam 3 dni przed, do tego po południu i też test wyszedł pozytywny. Wcale nie cień cienia, tylko delikatna różowa kreska 🙂
Nie martw się.
Za to z doświadczenia mogę Ci od siebie doradzić jedno - nie musisz robić żadnej bety, to i tak nic nie zmieni, ta wiedza nie jest Ci niezbędna. A czasem wręcz jest to źródło niepotrzebnego stresu. Ciąża jest. Jeśli już koniecznie chcesz to badanie z krwi, to zrób jedno i później drugie w odstępie 48 godzin. Bo chodzi w tym badaniu o przyrost.
I tyle. Poczekaj trochę, idź do ginekologa.
Najlepiej (jeśli nic niepokojącego się nie dzieje) około 6tc.
Gratuluję pięknych kreseczek na teście. Ciesz się ciążą 🙂
 
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo już całkiem zgłupiałam. W zeszłym miesiącu podjęliśmy z mężem decyzję, że staramy się o dziecko. Wczoraj po południu zrobiłam test płytkowy i wyszedł, jak na zdjęciu. Dziś rano powtórzyłam (tym razem strumieniowy) i wyszedł podobny. Widać bladą kreskę. Dodam, że jestem teraz ok. 5 dni przed spodziewaną miesiączką. Stosunek był około 9-11 dni temu. Czuję lekki ból podbrzusza a wczoraj z rana mdłości i biegunka. Czy to może być wczesna ciąża? Aż wierzyć mi się nie chce. Wszędzie czytam, że test powinno się robić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki… Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Bardzo ładna kreska, wcale nie blada.
Idź zrób betę żeby potwierdzić.
Gratulacje! ☺️
 
reklama
Do góry