reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blada kreska na teście

Wiktoria96

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Maj 2021
Postów
745
Cześć dziewczyny! Na początku napiszę, że właśnie się zarejestrowałam więc z góry przepraszam jeśli powielam Wam wątki. Wiem, że bete najlepiej sprawdzić w laboratorium, jednak teraz są 3 dni wolne, a ja świruje. Zrobiłam rano kolejny test i po raz kolejny wychodzi mi bardzo blada kreska. Dzisiaj i tak jest ciut ciemniejsza niż wczoraj, a mimo to i tak ledwo ją widać. Jestem w 26dc, a standardowo trwa 28-31 dni. Może zerkniecie swoim okiem i powiecie czy coś jest na rzeczy czy to moje urojenia? :D będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź :)
IMG_6214.jpg

Staramy się od kilku miesięcy i chyba byłoby to moje największe spełnienie.
Pozdrawiam Was ciepło,
Wiktoria
 
reklama
Cześć dziewczyny! Na początku napiszę, że właśnie się zarejestrowałam więc z góry przepraszam jeśli powielam Wam wątki. Wiem, że bete najlepiej sprawdzić w laboratorium, jednak teraz są 3 dni wolne, a ja świruje. Zrobiłam rano kolejny test i po raz kolejny wychodzi mi bardzo blada kreska. Dzisiaj i tak jest ciut ciemniejsza niż wczoraj, a mimo to i tak ledwo ją widać. Jestem w 26dc, a standardowo trwa 28-31 dni. Może zerkniecie swoim okiem i powiecie czy coś jest na rzeczy czy to moje urojenia? :D będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź :)Zobacz załącznik 1265987
Staramy się od kilku miesięcy i chyba byłoby to moje największe spełnienie.
Pozdrawiam Was ciepło,
Wiktoria
Coś jest na rzeczy😊 tym bardziej, ze jesteś jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki. Myśle, ze okresu już nie dostaniesz 😍
 
Tez myślę, że jest coś na rzeczy 😉 Miałam podobna sytuacje w kwietniu na Święta 😄 testy zaczęły wychodzić pozytywne, a tu kilka dni wolnego i betę mogłam zrobić dopiero po świętach 😄
 
Dla mnie pozytyw :) moje początkowe były jaśniejsze ;) ja bym zrobiła ten sam test i sprawdzała czy ciemnieje :)
 
Cześć dziewczyny! Na początku napiszę, że właśnie się zarejestrowałam więc z góry przepraszam jeśli powielam Wam wątki. Wiem, że bete najlepiej sprawdzić w laboratorium, jednak teraz są 3 dni wolne, a ja świruje. Zrobiłam rano kolejny test i po raz kolejny wychodzi mi bardzo blada kreska. Dzisiaj i tak jest ciut ciemniejsza niż wczoraj, a mimo to i tak ledwo ją widać. Jestem w 26dc, a standardowo trwa 28-31 dni. Może zerkniecie swoim okiem i powiecie czy coś jest na rzeczy czy to moje urojenia? :D będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź :)Zobacz załącznik 1265987
Staramy się od kilku miesięcy i chyba byłoby to moje największe spełnienie.
Pozdrawiam Was ciepło,
Wiktoria
Też miałam taką kreske i to tydzień po terminie miesiączki . Po 3 dniach już kreska była ciemniejsza 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny! Na początku napiszę, że właśnie się zarejestrowałam więc z góry przepraszam jeśli powielam Wam wątki. Wiem, że bete najlepiej sprawdzić w laboratorium, jednak teraz są 3 dni wolne, a ja świruje. Zrobiłam rano kolejny test i po raz kolejny wychodzi mi bardzo blada kreska. Dzisiaj i tak jest ciut ciemniejsza niż wczoraj, a mimo to i tak ledwo ją widać. Jestem w 26dc, a standardowo trwa 28-31 dni. Może zerkniecie swoim okiem i powiecie czy coś jest na rzeczy czy to moje urojenia? :D będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź :)Zobacz załącznik 1265987
Staramy się od kilku miesięcy i chyba byłoby to moje największe spełnienie.
Pozdrawiam Was ciepło,
Wiktoria
Też przed terminem @ miałam taką kreskę i właśnie tulę swoje dwutygodniowe maleństwo ;) Ważne, że widać ją gołym okiem bez kombinacji. Coś jest na rzeczy. Trzymam kciuki ;)
 
Do góry