reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blada kreska na teście

Zrobilam jeszcze jeden, znow bladzioch ale znow cos widac...(?)
 

Załączniki

  • 3226DE53-6F4D-462A-A417-C62E168B32C7.jpeg
    3226DE53-6F4D-462A-A417-C62E168B32C7.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 781
reklama
Mogę powiedzieć jedno . Każda blada kreska pokazuje ze coś jest na rzeczy . Moje testy robione 3i 4 dzien przed miesiączka .. myślałam ze zemdleje .. tego dnia beta była tylko 16 . A teraz zaczęliśmy już 9 tydzień :)
Tylko ze ja już tydzień przed miałam jakieś takie wrażenie za coś jest na rzeczy .
51F70A51-C328-48E4-A882-944C07DD2AD4.jpeg
 
Mogę powiedzieć jedno . Każda blada kreska pokazuje ze coś jest na rzeczy . Moje testy robione 3i 4 dzien przed miesiączka .. myślałam ze zemdleje .. tego dnia beta była tylko 16 . A teraz zaczęliśmy już 9 tydzień :)
Tylko ze ja już tydzień przed miałam jakieś takie wrażenie za coś jest na rzeczy .
Zobacz załącznik 1266781
Gratuluje :) no właśnie ja też mam nieodparte wrażenie od trzech dni że jest coś na rzeczy bo ciagle czuje kłucie w podbrzuszu , raz lewa strona raz prawa .. raz na środku ... i tak od trzech dni już , teraz zaczynam czuć piersi ... Dziś zrobiłam test , chociaż wiem że to nie do końca było racjonalne bo do małpy zostało 5-7 dni ... i szczerze mówiąc ja gołym okiem coś tam widzę na teście , ale telefonem uchwycić tego za cholerę nie mogę ... i zgłupiałam :(
 
Gratuluje :) no właśnie ja też mam nieodparte wrażenie od trzech dni że jest coś na rzeczy bo ciagle czuje kłucie w podbrzuszu , raz lewa strona raz prawa .. raz na środku ... i tak od trzech dni już , teraz zaczynam czuć piersi ... Dziś zrobiłam test , chociaż wiem że to nie do końca było racjonalne bo do małpy zostało 5-7 dni ... i szczerze mówiąc ja gołym okiem coś tam widzę na teście , ale telefonem uchwycić tego za cholerę nie mogę ... i zgłupiałam :(
U mnie testy facelle z rossmanna inny nic nie pokazał :( i tez ciężko było zrobić zdjęcie to rozebrałam test 🙈
Trzymam kciuki w takim razie bo miałam tak samo . A tydzień przed planowanym terminem miesiączki poczułam taki ból jakby ktoś wbił szpileczke w jajnik .
poczekaj jeszcze ze dwa dni i może spróbuj tymi testami z rossmanna bo nawet napisane jest na nich ze wykrywają ciąże 4 dni przed terminem miesiączki
 
U mnie testy facelle z rossmanna inny nic nie pokazał :( i tez ciężko było zrobić zdjęcie to rozebrałam test 🙈
Trzymam kciuki w takim razie bo miałam tak samo . A tydzień przed planowanym terminem miesiączki poczułam taki ból jakby ktoś wbił szpileczke w jajnik .
poczekaj jeszcze ze dwa dni i może spróbuj tymi testami z rossmanna bo nawet napisane jest na nich ze wykrywają ciąże 4 dni przed terminem miesiączki
Ja osobiście używam pink strumieniowych , no właśnie ja te szpilki czuje od trzech dni plus co jakiś czas ból jakbym miała dostać miesiączkę ... zastanawiam się czy jutro zrobić z samego rana test , w styczniu pink pokazał mi ciąże 4 dni przed miesiączką , ale była to ciąża biochemiczna :( dzisiejszy test z popołudnia wyglądał tak
 

Załączniki

  • 66F2E587-CA9A-45F6-B289-559C0CE48FC7.jpeg
    66F2E587-CA9A-45F6-B289-559C0CE48FC7.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 534
Gratuluje :) no właśnie ja też mam nieodparte wrażenie od trzech dni że jest coś na rzeczy bo ciagle czuje kłucie w podbrzuszu , raz lewa strona raz prawa .. raz na środku ... i tak od trzech dni już , teraz zaczynam czuć piersi ... Dziś zrobiłam test , chociaż wiem że to nie do końca było racjonalne bo do małpy zostało 5-7 dni ... i szczerze mówiąc ja gołym okiem coś tam widzę na teście , ale telefonem uchwycić tego za cholerę nie mogę ... i zgłupiałam :(
Ja miałam dokładnie tak samo jak Ty na początku. Trzymam kciuki żeby @ już nie przyszła ❤️
 
reklama
Do góry