reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Dołączył(a)
27 Maj 2022
Postów
11
Hej,
Chciałam się poradzić 😅 Od kilku cykli staramy się z mężem o dziecko, wygląda na to, że w końcu się udało ale nie wiem czy się za bardzo nie nakręcam. Mam regularne cykle które się wąchają między 27, a 32 dniami. Teraz jestem w 41 dniu cyklu i miesiączki brak. Zrobiłam dwa testy na których wyszły blade kreski. Mam kilka objawów wczesnej ciąży ale raz myślę, że to objawy ciąży a po chwili myślę, że może to placebo. Byłam u lekarza kilka dni temu ale nie powiedział mi nic konkretnego.🙈 Mieszkam za granicą i tutaj nie podtrzymuje się ciąży w pierwszym trymestrze więc pewnie miał na myśli, że coś tam widać, że się zaczyna ale zobaczymy czy się utrzyma.. Ponieważ jak wspomniałam mieszkam za granicą to nie zlecił mi badań na krew, tutaj nie ma za bardzo opieki prywatnej.. Mam u niego kolejną wizytę na początku czerwca ale ja do tego czasu ocipieje. Potrzebuję jakieś słowa otuchy chyba, albo obiektywne spojrzenie na sprawę. Załączam zdjęcia testów 😊
 

Załączniki

  • 18EE3D9F-42E6-44B9-843F-027E06D1A617.jpeg
    18EE3D9F-42E6-44B9-843F-027E06D1A617.jpeg
    953,5 KB · Wyświetleń: 669
  • BF3419CD-B689-463E-BD3F-8AE90D0D617E.jpeg
    BF3419CD-B689-463E-BD3F-8AE90D0D617E.jpeg
    577,2 KB · Wyświetleń: 287
reklama
Hej,
Chciałam się poradzić 😅 Od kilku cykli staramy się z mężem o dziecko, wygląda na to, że w końcu się udało ale nie wiem czy się za bardzo nie nakręcam. Mam regularne cykle które się wąchają między 27, a 32 dniami. Teraz jestem w 41 dniu cyklu i miesiączki brak. Zrobiłam dwa testy na których wyszły blade kreski. Mam kilka objawów wczesnej ciąży ale raz myślę, że to objawy ciąży a po chwili myślę, że może to placebo. Byłam u lekarza kilka dni temu ale nie powiedział mi nic konkretnego.🙈 Mieszkam za granicą i tutaj nie podtrzymuje się ciąży w pierwszym trymestrze więc pewnie miał na myśli, że coś tam widać, że się zaczyna ale zobaczymy czy się utrzyma.. Ponieważ jak wspomniałam mieszkam za granicą to nie zlecił mi badań na krew, tutaj nie ma za bardzo opieki prywatnej.. Mam u niego kolejną wizytę na początku czerwca ale ja do tego czasu ocipieje. Potrzebuję jakieś słowa otuchy chyba, albo obiektywne spojrzenie na sprawę. Załączam zdjęcia testów 😊
U mnie taka kreseczka oznaczała wczesną ciążę 😉
Możesz powtorzyc test za kilka dni i zobaczyć czy ciemnieje 😉
 
Też ci powiem to co koleżanka powyżej : udało się 😉 blada blada ale jest i to nie jest kreska testowa.
Powtórz sobie test za parę dni .
Lekarz mógł spokojnie nic nie widzieć bo ta blada kreska wskazuje bardzo wczesną ciążę.
Za granicą jest problem ze zbadaniem bety a na usg widać ciążę gdy ta osiągnie taki pułap 1000-1500, także jeśli następna wizyta w czerwcu ( za ile, jakieś 2tygodnie ? ) to już powinnno być widać pęcherzyk .
 
Mam ten sam problem..
Robiłam test i są dwie kreski z czego jedna blada…
Ciąża czy nie?
 

Załączniki

  • 4245B818-F435-4B2D-8742-84133852AAC8.jpeg
    4245B818-F435-4B2D-8742-84133852AAC8.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 238
@Kanti Nie chcę straszyć, ale jak na 10 dni spóźnienia @, to bardzo słabe te kreseczki są. Może spróbuj kupić ten test co pokazuje tygodnie ciąży? No ale jest szansa, że skoro masz nieregularne cykle, to miałaś późną owulację i tak mogłoby być. Trzymam kciuki!

@Wisienka22 Nieco dziwna ta kreska - taka wąska, ale ewidentnie jest. Ja bym dla pewności powtórzyła, by nie było, że test wadliwy :)
 
Hej,
Chciałam się poradzić 😅 Od kilku cykli staramy się z mężem o dziecko, wygląda na to, że w końcu się udało ale nie wiem czy się za bardzo nie nakręcam. Mam regularne cykle które się wąchają między 27, a 32 dniami. Teraz jestem w 41 dniu cyklu i miesiączki brak. Zrobiłam dwa testy na których wyszły blade kreski. Mam kilka objawów wczesnej ciąży ale raz myślę, że to objawy ciąży a po chwili myślę, że może to placebo. Byłam u lekarza kilka dni temu ale nie powiedział mi nic konkretnego.🙈 Mieszkam za granicą i tutaj nie podtrzymuje się ciąży w pierwszym trymestrze więc pewnie miał na myśli, że coś tam widać, że się zaczyna ale zobaczymy czy się utrzyma.. Ponieważ jak wspomniałam mieszkam za granicą to nie zlecił mi badań na krew, tutaj nie ma za bardzo opieki prywatnej.. Mam u niego kolejną wizytę na początku czerwca ale ja do tego czasu ocipieje. Potrzebuję jakieś słowa otuchy chyba, albo obiektywne spojrzenie na sprawę. Załączam zdjęcia testów 😊
A kiedy były robione te testy? W dniu okresu czy teraz,po takim spóźnieniu? Bo jak teraz to nie napawa to optymizmem. Kreski są bardzo blade,ale może rzeczywiście owulacja się przesunęła. A co konkretnie powiedział Ci lekarz? Na USG i tak na tak wczesnym etapie nic nie widać.
 
A kiedy były robione te testy? W dniu okresu czy teraz,po takim spóźnieniu? Bo jak teraz to nie napawa to optymizmem. Kreski są bardzo blade,ale może rzeczywiście owulacja się przesunęła. A co konkretnie powiedział Ci lekarz? Na USG i tak na tak wczesnym etapie nic nie widać.
Jeden test zrobiłam 6 dni po spóźniającej się @, a drugi po 8 dniach. No też mnie dziwi, że te kreski wciąż takie blade pewnie gdyby były takie normalne to bym tyle nie rozkminiała. Z drugiej strony prowadzę kalendarz cykli odkąd miałam 16 lat (teraz mam 28) i w życiu takiej anomalii w postaci 41 dniowego cyklu nie miałam. No i czuję, że mam wrażliwe piersi, najpierw bolały mnie tak jak na @, a po kilku dniach zaczęły być po prostu takie tkliwe i widać bardziej żyłki. Dzisiaj jestem już mniej rozentuzjazmowana więc może to lepiej, będzie łatwiej poczekać na rozwój sytuacji.
:)
 
reklama
@Kanti Nie chcę straszyć, ale jak na 10 dni spóźnienia @, to bardzo słabe te kreseczki są. Może spróbuj kupić ten test co pokazuje tygodnie ciąży? No ale jest szansa, że skoro masz nieregularne cykle, to miałaś późną owulację i tak mogłoby być. Trzymam kciuki!

@Wisienka22 Nieco dziwna ta kreska - taka wąska, ale ewidentnie jest. Ja bym dla pewności powtórzyła, by nie było, że test wadliwy :)
Owulacje miałam w 17 dniu cyklu i to też była ciekawa akcja, bo testy owulacyjne wychodziły też z bladymi kreskami. Byłam pewna, że są negatywne ale pokazałam mojemu ginekologowi na wizycie i powiedział, że nie są negatywne. Po za tym byłam też dwa dni przed owulacją u niego i widział jajeczko i mówił, że mamy działać. Także ciągle mi wychodzą jakieś blade kreski 🙈
 
Do góry