reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na tescie

Moja koleżanka wlasnie dowiedziała się o ciąży w 4 msc ciąży dlatego też taka stałam się jakby to ująć że się przypatruje nawet tym bladziochom aaa no na testach z viola też miałam takie same blade kreski a trzymałam w moczu tyle ile pisało do 20 sekund
Ta koleżanka miała tak że testy miała negatywne chodziła nawet do lekarza I lekarz ciągle mówił że nie ma ciąży aaa potem.nagle jak poszła jej pw że jest w 4 msc więc no różnie się zdarza
 
reklama
Ta koleżanka miała tak że testy miała negatywne chodziła nawet do lekarza I lekarz ciągle mówił że nie ma ciąży aaa potem.nagle jak poszła jej pw że jest w 4 msc więc no różnie się zdarza
Tak wyglądały testy z viola
1000007863.jpg
1000007284.jpg
 
Po pierwszym zdjęciu można powiedzieć, że test jest zalany. Po drugim, że kreska jest widoczna, ale jest szara więc sugerowałaby kreskę fabryczną. Ostatnie zdjęcie tylko sugeruje dwie kreski. Jednak jeżeli od owulacji minęło 5 tygodni to powinnaś być ok 7 tygodnia ciąży. W 7 tygodniu mało która dziewczyna rozbiera testy żeby dojrzeć dwie kreski.
Sugerowałabym zrobienie beta hcg. Lub powtórzenie testu, w mojej opinii pinkiem strumieniowym. Ale pobierz mocz do jakiegoś pojemnika, aby uniknąć zalania testu.
Tylko ze te 3 zdjęcia To są zdjęcia jednego testu wstawiłam po prostu z różnej perspektywy .. a kreska na zywo była taka że nie trza było się przypatrywać a rozebrałam.go dlatego bo przez ten plastik coś niby przebijało ale nie byłam pewna więc zdjęłam by zobaczyć aa to nie wiele po czasie pojawiła się kreska bo z 5 min pp czasie pisało że 10 min a ja 5 min później zobaczyła se na test ale no i tak kupie se test cyfrowy jeszcze może on da jasno i wyraźnie ciąża lub nie ciąża a jak lekarz wróci z urlopu pójdę od razu się przebadać bo w sumie skoro ciągle blada kreska jest to Kij wie czy to nie jest związane z torbielem na jajniku bądź jakaś pozamacicznej
 
Testy, które wstawiasz są dziwnie wyostrzone i z jakimś kontrastem. Wtedy będzie widać kreskę fabryczną. Zrób normalne zdjęcie. Twoje wcześniejsze dolegliwości typu wymioty czy nudności na pewno nie były spowodowane ciąża. Takie symptomy pojawiają się około 6-7 tc a nie 10 dni po domniemanej owulacji.
Coś sobie wkrecasz. A historia koleżanki, której lekarz odkrył dopiero ciążę w 4 miesiącu jest bardzo mocno naciągana.
 
Tylko ze te 3 zdjęcia To są zdjęcia jednego testu wstawiłam po prostu z różnej perspektywy .. a kreska na zywo była taka że nie trza było się przypatrywać a rozebrałam.go dlatego bo przez ten plastik coś niby przebijało ale nie byłam pewna więc zdjęłam by zobaczyć aa to nie wiele po czasie pojawiła się kreska bo z 5 min pp czasie pisało że 10 min a ja 5 min później zobaczyła se na test ale no i tak kupie se test cyfrowy jeszcze może on da jasno i wyraźnie ciąża lub nie ciąża a jak lekarz wróci z urlopu pójdę od razu się przebadać bo w sumie skoro ciągle blada kreska jest to Kij wie czy to nie jest związane z torbielem na jajniku bądź jakaś pozamacicznej
Opko, po pierwsze jeżeli masz torbiel to powinnaś być pod opieka lekarza. Po drugie na tym etapie ciąży kreska powinna być gruba czerwona krecha po 5sekundach ze względu na wysokie beta hcg. Po trzecie historia koleżanki i odkrytej ciąży w 4 msc - nawet nie skomentuje, bo szkoda słów na takich lekarzy. Po czwarte ciąża pozamaciczna jest stanem zagrażającym życiu wiec w takiej sytuacji trzeba udać się koniecznie na SOR.
Tak jak Ci napisałam, idź na beta hcg będziesz miała jasność skoro testy nie pokazują jednoznacznie.
 
Tylko ze te 3 zdjęcia To są zdjęcia jednego testu wstawiłam po prostu z różnej perspektywy .. a kreska na zywo była taka że nie trza było się przypatrywać a rozebrałam.go dlatego bo przez ten plastik coś niby przebijało ale nie byłam pewna więc zdjęłam by zobaczyć aa to nie wiele po czasie pojawiła się kreska bo z 5 min pp czasie pisało że 10 min a ja 5 min później zobaczyła se na test ale no i tak kupie se test cyfrowy jeszcze może on da jasno i wyraźnie ciąża lub nie ciąża a jak lekarz wróci z urlopu pójdę od razu się przebadać bo w sumie skoro ciągle blada kreska jest to Kij wie czy to nie jest związane z torbielem na jajniku bądź jakaś pozamacicznej

Jedynie czynny hormonalnie guz nowotworowy moze falszowac wynik testu, bo moze prpdukowac beta HCG. Zwykla torbiel nie wplywa na testy.
 
reklama
Do góry