reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Na pierwszym teście kreska była ledwo widoczna, zrobiłam test 3dni później i już wyraźniejsza jest,we wtorek idę do lekarza :D
 
reklama
Wydaję mi się,że to jednak ciąża.Miałam taką samą kreskę na teście i okazało się na badaniu w ciąży,że ona jest bardzo słabiutka,bo jest to bardzo wczesna ciąża=był to 3 tydzień.Teraz mój synek ma 7 mies :-D
 
No to gratulacje :) a tu moja piękna kreska :)
24be8a85ec088624ee28c8e8f9b68c2c.jpg


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje dziewczyny :-). Jak na moje oko to te kreski są całkiem wyraźne ;). A dla radości za 2-3 dni można powtórzyć teścik. Ja w drugiej ciąży(z racji zapasów testów)robiłam co 2 dnia i każda kreseczka była wyraźniejsza :)
 
w grudniu robilam test , byla blada kreska . zrobilam test z krwi wyszedl pozytywny . niestety ciaza sie nie utrzymala . Kazdy test nawet tydzien po tygodniu byl bardzo blady . Jezeli kreseczka sie przyciemnia po kilku dniach to trzeba sie cieszyc :)
 
Do góry