reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
Witam to mój 4 dzień spoznienia okresu zrobiłam 2 testy przed chwilką bo nie wytrzymałam i chyba jest tam blada kreska, proszę o opinię bo nie wiem czy nie mam przewidzeń.
 

Załączniki

  • 20171214_173303.jpg
    20171214_173303.jpg
    666,8 KB · Wyświetleń: 3 082
reklama
reklama
Mój ginekolog szczerze mówiąc nie potwierdził ciąży sto % okres miałam w październiku ale mam też nie regularne miesiączki i że względu na okres nie był pewny czy to ciąża bo wg okresu powinien to być 6 tydzień a wg usg i bety może początek
To skoro nie ma ciąży, Ty nie masz okresu a beta wskazuje na ciążę to jego zdaniem co to jest?
 
Hej dziewczynki. Jestem po wizycie. Narazie nadal nic nie widać chociaż mówiła że wygląda jakby coś tam powolutku się pojawiało ale nie jest pewna czy to pęcherzyk. Za tydzień kolejna wizyta. Ale błona pogrubiona jak na ciążę, beta ponad 600 wczorajsza, więc raczej wątpliwości nie ma, oby wszystko dobrze się rozwiajalo
 
reklama
Hej dziewczynki. Jestem po wizycie. Narazie nadal nic nie widać chociaż mówiła że wygląda jakby coś tam powolutku się pojawiało ale nie jest pewna czy to pęcherzyk. Za tydzień kolejna wizyta. Ale błona pogrubiona jak na ciążę, beta ponad 600 wczorajsza, więc raczej wątpliwości nie ma, oby wszystko dobrze się rozwiajalo
Trzymamy kciuki :-) za tydzień już na pewno będzie widać pecherzyk. U mnie w 5 tyg było widać. Dbaj teraz o siebie, bo możesz czuć się chwilami bardzo zmęczona :-D
 
Do góry