reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
Witam to mój 4 dzień spoznienia okresu zrobiłam 2 testy przed chwilką bo nie wytrzymałam i chyba jest tam blada kreska, proszę o opinię bo nie wiem czy nie mam przewidzeń.
 

Załączniki

  • 20171214_173303.jpg
    20171214_173303.jpg
    666,8 KB · Wyświetleń: 3 080
reklama
Mam skurcze nie wiem czy to normalne boje się ze zaraz dostane okresu dodam, że czuje się fatalnie, aż mi się nie chce wierzyć za mną dopiero 2 cykle starań. Czy to możliwe, że jest nadzieja na ciąże
U mnie na początku też były bóle brzucha jak na okres, też nam się udało w 2 cyklu.
Pierwszy test po dwóch dniach od opóźniajacej się miesiączki pokazał 2 kreskę bladą, drugi po tygodniu już był bardziej widoczny. Dziś czekam na synka, przewidywany termin porodu 19.12 :)
 
reklama
U mnie były dwie krechy jak nic w drugim dniu spóźniającej się miesiączki. Ale to pewnie dlatego, ze okazało się że to bliźniaki, więc przyrost hormonu był dużo wyższy od początku. Bóle jakby menstruacyjne - miałam to samo i do tego okropne zmęczenie :tak:
 
Dzis rano powtórzylam test znowu bladziocha 5 dzien spoznienia nie wiem czy nie powinnam sie martwic ze tak blado wychodzi i do tego te skurcze
 

Załączniki

  • 20171215_060756-1.jpg
    20171215_060756-1.jpg
    332,2 KB · Wyświetleń: 485
Sylvie, z Córką zaszłam w pierwszym cyklu starań, z Synem w drugim cyklu, więc to nie jest aż takie dziwne i nieprawdopodobne ;)
Kreska bardzo widoczna, nie oraj się bez sensu, po co?
9 miesięcy będziesz sobie głupoty wkręcać?
Twoje nerwy szkodzą dziecku, więc weź się uspokój i ciesz się ciążą :)

Kares, w drugiej ciąży też mnie babsztyl torbielą straszył, a w styczniu ta torbiel 3 lata skończy ;)
 
Witam. Proszę pomóżcie. Otóż ostatnia miesiączka była 27 października. W poniedziałek robiłam test ciążowy wyszła blada kreska prawie niewidoczna, powtórzyłam test w środę wyszła nadal blada kreska lecz bardziej widoczna niż na poprzednim teście. Wczoraj byłam u lekarza na usg nic nie wykazało, zrobiłam bhcg wynik 47,,55 lekarz mówi że to żaden wynik. Wróciłam od lekarza i kupiłam trzeci test innej firmy i to samo kreska bladziudka. Pomocy bo umrę z nerwow
 
Ale jakiej pomocy oczekujesz???
Na wizytę u lekarza poszłaś za wcześnie, dlatego nic nie widział.
Beta wskazuje na młodą ciążę, powtórz ją za 2 dni i sprawdź jak przyrasta.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam podobnie. Pomocy. Ostatni okres 27.10 w poniedziałek robiłam test cienka nitka, w środę powtórzyłam wyszła troszkę wyrazmiejsza lecz nadal blada kreska, wkoncu poszłam do gin. Na usg brak pęcherzyka, wysłała mnie na bhcg 47.55 wynik. Wróciłam po badaniu krwi i znów zrobiłam test i to samo blada kreska, a lekarka mówi że ten wynik z bhcg jest gowniany i trzeba powtórzyć we wtorek. Pomocy bo osiwieje do wtorku
 
Do góry