reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BLADA KRESKA! POMOCY!

Dołączył(a)
7 Luty 2021
Postów
3
Spozniajaca miesiaczka,sennosc,czeste wizyty w toalecie. Niedobrze mi od palenia papierosow. Niedawno mialam biegunke. Dqa dni temu na tescie byla blada,widoczna drugs kreska. W aptece gratulowano,jednak nastepnego dnia zrobilam kolejny test ciazowy,wyszedl negatywny. O co chodzi?
 
reklama
Spozniajaca miesiaczka,sennosc,czeste wizyty w toalecie. Niedobrze mi od palenia papierosow. Niedawno mialam biegunke. Dqa dni temu na tescie byla blada,widoczna drugs kreska. W aptece gratulowano,jednak nastepnego dnia zrobilam kolejny test ciazowy,wyszedl negatywny. O co chodzi?
Idź na betę. Być może ciąża biochemiczna, albo test wadliwy. Beta rozwieje wątpliwości. Najlepiej ja powtórzyć po 48h, by sprawdzić czy przyrost prawidłowy 🙂
 
Badanie z krwi ,tak beta hcg , nie test z krwi ,tylko do lab na pobranie krwi
Spozniajaca miesiaczka,sennosc,czeste wizyty w toalecie. Niedobrze mi od palenia papierosow. Niedawno mialam biegunke. Dqa dni temu na tescie byla blada,widoczna drugs kreska. W aptece gratulowano,jednak nastepnego dnia zrobilam kolejny test ciazowy,wyszedl negatywny. O co chodz?
Spozniajaca miesiaczka,sennosc,czeste wizyty w toalecie. Niedobrze mi od palenia papierosow. Niedawno mialam biegunke. Dqa dni temu na tescie byla blada,widoczna drugs kreska. W aptece gratulowano,jednak nastepnego dnia zrobilam kolejny test ciazowy,wyszedl negatywny. O co chodzi?
Spozniajaca miesiaczka,sennosc,czeste wizyty w toalecie. Niedobrze mi od palenia papierosow. Niedawno mialam biegunke. Dqa dni temu na tescie byla blada,widoczna drugs kreska. W aptece gratulowano,jednak nastepnego dnia zrobilam kolejny test ciazowy,wyszedl negatywny. O co chodzi?
Zrób sobie badania beta hcg , u mnie były takie same objawy , niestety była to ciąża biochemiczna , w piątek zrobiłam betę ponieważ test wyszedł dodatki , z krwi wyszło mi 17 , czyli wczesna ciąża , ale przez weekend czułam że jest coś nie tak ... w poniedziałek zrobiłam betę , wynik powinien być we wtorek , a w poniedziałek wieczorem dostałam regularnych skurczy i wszystko poszło wyniki z bety wyszły 4, czyli już ciąży nie było ... w czwartek mam wizytę u ginekologa czy wszystko się ładnie oczyściło . Zrób badania , jeśli czujesz potrzebę zarejestruj się do ginekologa .
 
Idź na betę. Być może ciąża biochemiczna, albo test wadliwy. Beta rozwieje wątpliwości. Najlepiej ja powtórzyć po 48h, by sprawdzić czy przyrost prawidłowy 🙂
U mnie jest podobnie. Okres powinnam dostac w niedziele ale się nie pojawil,skurcze i bóle typowo okresowe miałam i dalej mam na dodatek dzisiaj pojawiało się mrowienie w piersiach i wrazliwosc. Testy ciazowe wychodza negatywnie Ale za to owulacyjne pozytywne wiec nie wiem co jest grane. nie mam jak zrobić testu z krwi bo nie jestem w PL,u mnie w przychodni odmawiaja tego typu badanie i zostaje mi czekać na okres 🤷‍♀️ czy przyjdzie to się okaze. Po mału zaczynam podejrzewac ze to testy ciazowe są jakieś wadliwe bo mam tylko z jednej firmy wszystkie.
 
U mnie jest podobnie. Okres powinnam dostac w niedziele ale się nie pojawil,skurcze i bóle typowo okresowe miałam i dalej mam na dodatek dzisiaj pojawiało się mrowienie w piersiach i wrazliwosc. Testy ciazowe wychodza negatywnie Ale za to owulacyjne pozytywne wiec nie wiem co jest grane. nie mam jak zrobić testu z krwi bo nie jestem w PL,u mnie w przychodni odmawiaja tego typu badanie i zostaje mi czekać na okres 🤷‍♀️ czy przyjdzie to się okaze. Po mału zaczynam podejrzewac ze to testy ciazowe są jakieś wadliwe bo mam tylko z jednej firmy wszystkie.
Kup innej firmy. Testy owu nie potwierdzają ciąży.
 
reklama
Do góry