reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska przed okresem

LadySnow

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Listopad 2019
Postów
74
Cześć dziewczyny. Od paru miesięcy staramy się z mężem o dziecko. 3 miesiące temu przeszłam ciąże biochemiczną,po której mój cykl całkiem się rozregulował. Ostatnią miesiączkę miałam 14.10, wg kalendarzyka kolejna powinnam dostać 10.11
Trzy dni temu (czyli 8dni przed spodziewana miesiączka) zrobiłam po południu test i ukazała się druga, blada kreska. Na drugi dzień powtórzyłam test (wiem że powinno się odczekać 48h ale wiecie jak to jest jak się staracie...) i ponownie wyszła druga kreska, mam wrażenie że odrobinę ciemniejsza. Jutro wybieram się z rana na betę, ale powiedzcie mi... Czy ta kreska może już oznaczać ciąże mimo że to tak wcześnie... Boję się cieszyć.
IMG_20191105_233327.jpg
 
reklama
reklama
Zrobiłam betę, czekam na wyniki. Powinny być wieczorem. Dzięki dziewczyny za dobre slowa
Zrobiłam dziś jeszcze jeden test (4dni przed spodziewana miesiączka) , wyszedł super pozytywny, ale i tak mam pewne obawy, gdyż od paru dni delikatnie plamię (na brązowo), dziś pojawiło się troszkę krwi. Wiem że może to być plamienie implantacyjne ale martwię się. Wizytę u lekarza mam w środę, też wiem że wcześnie ale jeśli beta będzie rosnąca to może już coś będzie mógł powiedzieć. Dam znać jak będę miała wyniki.
IMG_20191106_145207.jpg
 
reklama
Do góry