reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Wiktoria2000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2019
Postów
15
Hej!!
Mam pytanie dziewczyny, czy Wy widzicie coś na tym teście? Chociaż cień cienia kreski czy to moja wyobraźnia już tak działa? Czy to możliwe, ze ta kreska jest taka słaba ponieważ jest to początek ciąży?
Na dodatek ten test zrobiłam wczoraj jakoś o godzinie 14:00 dziś rano zrobiłam kolejny, ale wynik był negatywny. Nie wiem co mam o tym myśleć, czy to możliwe że widzę te kreskę bo chciałabym ją widzieć?
Z góry dziękuje
 
reklama
Najlepiej poczekać z testem do terminu spodziewanej miesiączki ;) A jeśli jest taka możliwość pojść na beta hcg i tu będzie 100% pewności...
 
reklama
Jeżeli 1 test wyszedł niby pozytywny, chociaż dla mnie to jest ewidentnie negatyw, a kolejne negatywne to ciąży tutaj nie ma. Poza tym minął tydzień, ale od którego momentu. Owulacji, stosunku czy terminu miesiączki?
 
Tak mieszkam w UK, tak te testy były tej samej firmy
Lekarz ci raczej nic nie pomoze na tym etapie,bedzie kazal czekac do okresu,jak wtedy bedzie pozytyw to wezmie twoje dane,i da ci numer do centrali poloznych,albo mozesz wypelnic online formularz i czekac na tel od nich jakies 2 tyg. W Uk malo co sie robi do 12 tygodnia ciazy niestety
 
Lekarz ci raczej nic nie pomoze na tym etapie,bedzie kazal czekac do okresu,jak wtedy bedzie pozytyw to wezmie twoje dane,i da ci numer do centrali poloznych,albo mozesz wypelnic online formularz i czekac na tel od nich jakies 2 tyg. W Uk malo co sie robi do 12 tygodnia ciazy niestety
Dziękuje bardzo! Uzbroje się w cierpliwość i będę czekać..
 
reklama
Do góry