reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska?

A czy to możliwe by była taka blada druga kreska w 6 tygodni od owulacji i ryzykownego współżycia? Strasznie się denerwuje....
6 tygodni to kawał czasu, pójdź na betę najlepiej, zapłodnionych zarodek zagnieżdża się do 12 dni, na tym etapie faktycznie powinna być wyraźniejsza krecha na teście, to jest taki bladzioch bladzioch jak tuz po zagnieżdżeniu… a w ciągu tych 6 tygodni odbył się jeszcze jakiś stosunek bez zabezpieczenia? Bo rozumiem, ze to było nieplanowane?
 
reklama
6 tygodni to kawał czasu, pójdź na betę najlepiej, zapłodnionych zarodek zagnieżdża się do 12 dni, na tym etapie faktycznie powinna być wyraźniejsza krecha na teście, to jest taki bladzioch bladzioch jak tuz po zagnieżdżeniu… a w ciągu tych 6 tygodni odbył się jeszcze jakiś stosunek bez zabezpieczenia? Bo rozumiem, ze to było nieplanowane?
Tak, to nie planowane. Więc był stosunek przerywany 5 dni temu. Nie wiem Sama, co o tym myśleć. Test zrobiony dzisiaj rano. Może jest wadliwy... nie wiem... we wtorek idę na betę z krwi
 
Miałam okres, ale to jeszcze o niczym nie przesądza. Gadałam dzisiaj z przyjaciółką i ona w jednej z ciąż robiła testy, lecz one nic nie wykazywały (a w ciąży jednak była). Także nic straconego 😉
 
reklama
Hej Dziewczyny🙂 opisywałam swoją sytuację powyżej. Mam pytanie, otóż zrobiłam betę w poniedziałek 11 października- wyszła <0,2. 7 października, tak jak pisałam wyżej wyszedł mi pozytywny test z moczu. No więc do rzeczy... czy to możliwe, by na betę było za wcześnie? I czy jest możliwość bym byla w ciąży?? Dodam, że niezabezpieczony stosunek odbyłam 3 października, a okresu jak narazie nie mam. Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam🙂
 
Do góry