reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blada kreska

  • Starter tematu guest-1665602193
  • Rozpoczęty
Dziewczyny ile jadu i pomyji wylanych na siebie to szok. Wszystkie ekspertki, aż się dziwię, że autorka postu jeszcze odpisuje. Każda z nas marzy, żeby ujrzeć tą drugą tłustą kreskę! Wsparcie przede wszystkim! Pytanie było o to, czy kreskę widać a nie o poradę ginekologiczna, luzik arbuzik, bo inaczej wszystkie zginiemy 🤣
Owszem. Pytanie było o co innego. Ale nie uważasz, że to normalne napisać komuś, że coś nie tak z jego cyklem skoro widać to na pierwszy rzut oka? I poradzić dodatkową diagnostykę, aby starania nie trwały w nieskończoność? To autorka pierwsza zaczęła naskakiwać na obce osoby, które chciały po prostu pomoc.
 
reklama
Dziewczyny ile jadu i pomyji wylanych na siebie to szok. Wszystkie ekspertki, aż się dziwię, że autorka postu jeszcze odpisuje. Każda z nas marzy, żeby ujrzeć tą drugą tłustą kreskę! Wsparcie przede wszystkim! Pytanie było o to, czy kreskę widać a nie o poradę ginekologiczna, luzik arbuzik, bo inaczej wszystkie zginiemy 🤣

Serio jad jest w liście do podstawowych badań 😱
 
Dziewczyny ile jadu i pomyji wylanych na siebie to szok. Wszystkie ekspertki, aż się dziwię, że autorka postu jeszcze odpisuje. Każda z nas marzy, żeby ujrzeć tą drugą tłustą kreskę! Wsparcie przede wszystkim! Pytanie było o to, czy kreskę widać a nie o poradę ginekologiczna, luzik arbuzik, bo inaczej wszystkie zginiemy 🤣
Wiesz co? Puste wsparcie to ostatnie czego oczekiwałabym w takim momencie. A tak mam przynajmniej pewnosc ze jak @Zazuu @olka11135 @angeliskax cos mówią to warto to sprawdzić bo maja widzę ale tez intuicję
 
Dziewczyny ile jadu i pomyji wylanych na siebie to szok. Wszystkie ekspertki, aż się dziwię, że autorka postu jeszcze odpisuje. Każda z nas marzy, żeby ujrzeć tą drugą tłustą kreskę! Wsparcie przede wszystkim! Pytanie było o to, czy kreskę widać a nie o poradę ginekologiczna, luzik arbuzik, bo inaczej wszystkie zginiemy 🤣
Nikt na nikogo pomyji nie wylewa.
Dziewczyny dawały rady to raczej autorka postu próbowała obrażać inne dziewczyny.
 
Owszem. Pytanie było o co innego. Ale nie uważasz, że to normalne napisać komuś, że coś nie tak z jego cyklem skoro widać to na pierwszy rzut oka? I poradzić dodatkową diagnostykę, aby starania nie trwały w nieskończoność? To autorka pierwsza zaczęła naskakiwać na obce osoby, które chciały po prostu pomoc.
Otóż to.
 
Ale jakby na to nie patrzeć dziewczyna spytała o to czy test jest pozytywny, a Wy na nią z grubej rury 😂 Klasyka na tym forum.
Juz zapomniałaś jak najechałas na dziewczynę z ciążą pozamaciczną? Bo ja doskonale pamiętam jaką klasą i wyczuciem się wtedy wykazałaś...


Ps. Autorko - test negatywny.
 
No nie luzik arbuzik...
Też tu byłam ze swoim pierwszym wpisem na staraczkach. Też byłam z głową do góry, że znam swój organizm, wiem, że mam owulację...

***** wiedziałam.

Owulacja była, ale w całkiem innych dniach niż byłam święcie przekonana, że jest.
Posiedziałam trochę na forum, podyskutowałam z dziewczynami, poszłam na monitoring, nauczyłam się jak używać testów owulacyjnych, badać temperaturę, w między czasie pokłóciłam się z @Zazuu (już nawet nie pamiętam o co :p) i teraz czekam, aż mój synu postanowi wyjść na świat.

Trochę pokory. Nikt ci tu nie chce zabrać marzeń o ciąży. Na prawdę dziewczyny są tu po to, aby dzielić się swoim doświadczeniem, które przepraszam, ale niestety często jest o wiele większe, niż pierwszego lepszego ginekologa, który o niepłodności nic nie wie, bo tylko zagląda raz na ruski rok w podwozie babci.
 
reklama
Ja jestem pod wrażeniem wiedzy i wsparcia, jakiego udzielają dziewczyny tu na forum i chwała im za to, ja też wiele rad tu dostałam🥰🥰 🥰 wydaje mi się tylko, że trzeba wyczuc, kiedy ktoś tej rady oczekuje.

Tylko wiesz to jest forum publiczne - można przeglądać tematy nawet nie mając konta. Po prostu ktoś wpisuje w wyszukiwarkę google "blada kreska" i mu to wyskakuje. Autorka być może nie skorzysta z tych rad i przez kolejne miesiące będzie wrzucała kolejne takie tematy (jak jak napisałam to jej 4 taki temat od uwaga września 2021), a być może już dawno mogła by być w ciąży robiąc naprawdę podstawowe badania. Ile ja tu widziałam wpisów - staraliśmy się X miesięcy/lat, dostałam to i to i zaszłam. Naprawdę, czasem to są pierdoły.
Ale może ktoś inny czytając ten wątek i myśląc - ej mam tak samo, czas zrobić to i to. Dla mnie nawet jeśli jedna na sto dziewczyn skorzysta i pomoże jej to zajść w ciąże to warto, choć pozostałe 99 nazwie mnie wredną żmiją za listę badań ;)

I oczywiście, że ja też byłam w tym miejscu co autorka, ba nadal jestem bo też potrafię mieć cykl 50 dni, ale właśnie dzięki dziewczynom takim jak @Zazuu wiem, że to nie jest normalne i że muszę znaleźć takiego lekarza, który zacznie coś z tym robić, a nie będzie czekał na nie wiadomo co. A nie się oburzam, że ch*ja się znają - znają się niestety lepiej niż nie jeden lekarz, bo siedzą w tym zdecydowanie za długo
 
Do góry