reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Jaki wynik testu?

  • Pozytywny

    Głosów: 10 83,3%
  • Negatywny

    Głosów: 2 16,7%

  • Wszystkich głosujących
    12
  • Ankieta zamknięta .
Ja też widzę bladą kreskę ;) dlatego najlepiej zrobić badanie beta dla pewności ;)
Wydaję mi się że i tak jesteś w ciąży także gratuluje !!! fajna sprawa i podwójna okazja do świętowania w walentynki ;)
Pozdrawiam
 
reklama
@Kasiczka1980, Takiego okazu nie widziałam... :)
Może za dużo kropel do okienka testującego wpłynęło, bo wygląda jak biała kreska na ciemniejszej plamie.
 
@karolina2902 robiłaś betę? Daj znać.

@Kasiczka1980 twój test jest negatywny.

@mamakubusia87
Nie zrobiłam bety..powtórzyłam dziś test ,zrobiłam 2 i oba negatywne :( niestety cała nadzieja prysła..a wczorajszy test najwidoczniej był wadliwy... niestety..a myślałam ,że w końcu się udało..dziś czuje bóle w dole brzucha i ból jajnika,więc pewnie wkrótce pojawi się ta wiedźma...miesiączka..
 
Ostatnia edycja:
@mamakubusia87
Nie zrobiłam bety..powtórzyłam dziś test ,zrobiłam 2 i oba negatywne :( niestety cała nadzieja prysła..a wczorajszy test najwidoczniej był wadliwy... niestety..a myślałam ,że w końcu się udało..dziś czuje bóle w dole brzucha i ból jajnika,więc pewnie wkrótce pojawi się ta wiedźma...miesiączka..
Właśnie, jak tam?
Może te co wyszły negatywne były o mniejszej czułości?
Ta kreska co wstawilas to blada jest, swiadczy o baaardzo wczesnej ciazy, wiec moze nie wszystkie testy pokażą jeszcze na tym etapie. Szkoda, że nie zrobiłaś beta hcg z krwi
 
Właśnie, jak tam?
Może te co wyszły negatywne były o mniejszej czułości?
Ta kreska co wstawilas to blada jest, swiadczy o baaardzo wczesnej ciazy, wiec moze nie wszystkie testy pokażą jeszcze na tym etapie. Szkoda, że nie zrobiłaś beta hcg z krwi

Niestety,ale poronilam :( poddaje się już. Doszliśmy do wniosku ,że nic na siłę , będziemy się cieszyć sobą i nie myśleć o ciąży. Może wtedy się uda. Jest ciężko ,ale wierzę ,ze kiedyś będę szczęśliwą mamusią jak Wy. Bardzo dziękuję wazystkim za odpowiedzi i zainteresowanie ,jesteście kochane.
 
Niestety,ale poronilam :( poddaje się już. Doszliśmy do wniosku ,że nic na siłę , będziemy się cieszyć sobą i nie myśleć o ciąży. Może wtedy się uda. Jest ciężko ,ale wierzę ,ze kiedyś będę szczęśliwą mamusią jak Wy. Bardzo dziękuję wazystkim za odpowiedzi i zainteresowanie ,jesteście kochane.
Kurcze... Szkoda :(. Czyli to jednak była ciąża...
Kochajcie się w każdym możliwym znaczeniu i może zapuka w końcu...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry