reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blade kreski na testach ciążowych

Martyna9494

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2021
Postów
79
Witajcie!
Miesiąc temu (koniec marca) odstawiłam tabletki anty. Zaczęłam łykać pregna start.
Tydzień temu zrobiłam test, był czysty.
Wczoraj zrobiłam 2. Oba miały bardzo bladą drugą kreskę. Dzisiaj zrobiłam kolejny i ta kreska dalej jest blada, jednak bardziej widoczna. Okres zawsze miałam nieregularny a cykle dłuższe niż 28 dni, a tabletki brałam 3 lata więc nie sugeruje się miesiącem bez tabletek. Byłam dziś u lekarza, na usg nic nie widać. Testy były tej samej firmy Testeo. Niby bardzo czułe. Czy ktoś miał podobną bladą kreskę, która "zakończyła się" ciażą? We wtorek idę na badanie krwi dopiero.
 

Załączniki

  • IMG_20210430_070326.jpg
    IMG_20210430_070326.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 1 322
reklama
Hej dziewczyny od dwóch lat mam założoną spirale mirena ostatnio kiepsko się czułam i postanowiłam zrobić test i jest drugą bardzo blada kreseczka co teraz
 

Załączniki

  • Resized_20210529_185338.jpeg
    Resized_20210529_185338.jpeg
    268,5 KB · Wyświetleń: 555
reklama
reklama
Do góry