reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bladoróżowa wydzielina w 4tyg ciąży

joana136

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2020
Postów
143
Cześć dziewczyny,
Jestem w 4t4d ciąży. Dzisiaj po załatwieniu się zauważyłam na papierze toaletowym bladoróżową wydzielinę z pochwy. Do tej pory nie miałam żadnych problemów oprócz lekkiego pobolewania w podbrzuszu (jakby zachodziły tam jakieś zmiany, nic co by mi mocno dokuczało), żadnych badań również nie miałam robionych, ponieważ pierwszą wizytę u lekarza mam mieć pod koniec miesiąca. Czy jest to powód do strachu? Nie chcę panikować a z drugiej strony nie chcialabym żeby w razie komplikacji "było już za późno" w związku z czym proszę o radę czy póki obserwować dalsze objawy czy udać się jak najszybciej do lekarza?
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Jestem w 4t4d ciąży. Dzisiaj po załatwieniu się zauważyłam na papierze toaletowym bladoróżową wydzielinę z pochwy. Do tej pory nie miałam żadnych problemów oprócz lekkiego pobolewania w podbrzuszu (jakby zachodziły tam jakieś zmiany, nic co by mi mocno dokuczało), żadnych badań również nie miałam robionych, ponieważ pierwszą wizytę u lekarza mam mieć pod koniec miesiąca. Czy jest to powód do strachu? Nie chcę panikować a z drugiej strony nie chcialabym żeby w razie komplikacji "było już za późno" w związku z czym proszę o radę czy póki obserwować dalsze objawy czy udać się jak najszybciej do lekarza?
Pozdrawiam
Hey, spokojnie, to może by krwawienie implantacyjne związane z zagnieżdżeniem się zarodka w macicy, to się dość często zdarza :) jeśli nie masz przy tym silnych bólów, to raczej wszystko jest w porządku :) ciąża jest bardzo wczesna jeszcze, hormony szaleją :) czekaj spokojnie na wizytę
 
Dziękuję za odpowiedź. W Internecie (oczywiście) wyczytałam że krwawienie implantycyjne występuje na samym początku ciąży, nie pod koniec 1 miesiąca oraz o tym jak kobiety zbyt późno zgłosiły się do lekarza i ciąża skończyła sie poronieniem i to mnie trochę wystraszyło 😐 Ale skoro tak, to czekam i obserwuję 🙂
 
Dziękuję za odpowiedź. W Internecie (oczywiście) wyczytałam że krwawienie implantycyjne występuje na samym początku ciąży, nie pod koniec 1 miesiąca oraz o tym jak kobiety zbyt późno zgłosiły się do lekarza i ciąża skończyła sie poronieniem i to mnie trochę wystraszyło 😐 Ale skoro tak, to czekam i obserwuję 🙂
ja miałam taki śluz i zgłosiłam się do szpitala. Dostałam duphaston na podtrzymanie i dobrze, bo po wyjściu ze szpitala trochę się krew rozkręciła i lekarz zwiększył dawkę. No ale ja raz poroniłam, więc z automatu się bałam.
 
Dużo go miałaś? Że tak zapytam wprost. Mnie zdarzyło się to raz dopiero dzisiaj, przy kolejnym korzystaniu z toalety nie było nic. Będę obserwowała dalej...
 
Dużo go miałaś? Że tak zapytam wprost. Mnie zdarzyło się to raz dopiero dzisiaj, przy kolejnym korzystaniu z toalety nie było nic. Będę obserwowała dalej...
trochę i nie codziennie. Pierwszy raz pojawił się w sobotę (4+6 tc), potem dopiero we wtorek. (5+2tc), potem jeszcze sporadycznie i po raz ostatni pojawił się w 6+1 tc, wtedy była już to bardzo ciemna krew, wręcz brązowa.
Nic mnie przy tym nie bolało, ale tak jak mówię ja się bałam bardzo chociaż lekarze uspokajali, że czasem tak kobiety mają.
 
Dziękuję za odpowiedź. W Internecie (oczywiście) wyczytałam że krwawienie implantycyjne występuje na samym początku ciąży, nie pod koniec 1 miesiąca oraz o tym jak kobiety zbyt późno zgłosiły się do lekarza i ciąża skończyła sie poronieniem i to mnie trochę wystraszyło 😐 Ale skoro tak, to czekam i obserwuję 🙂
Występuje w okresie spodziewanej miesiączki a czasem zdarza się że i przez całą ciążę. Różnie to jest z tym plamieniem:) ważne czy odczuwasz jakiś ból przy tym. Oczywiście jeśli się martwisz idź, ale też nie panikuj :) i nie miej od razu czarnych myśli :) ciąża to ogromna ingerencja w ciało kobiety .. dzieją się z nim cuda :)
 
reklama
Hey, spokojnie, to może by krwawienie implantacyjne związane z zagnieżdżeniem się zarodka w macicy, to się dość często zdarza :) jeśli nie masz przy tym silnych bólów, to raczej wszystko jest w porządku :) ciąża jest bardzo wczesna jeszcze, hormony szaleją :) czekaj spokojnie na wizytę
Na krwawienie implantacyjne raczej już za późno.
 
reklama
Idź do lekarza. Każde nietypowe krwawienie powinno zostać skonsultowane. To, że u innych było dobrze, to nie znaczy, że tak też będzie u Ciebie. I odwrotnie: to że u innych źle się skończyło, nie oznacza, że tak też będzie u Ciebie.
Ja plamienia miałam we wszystkich 3 ciążach, a tylko jedna skończyła się poronieniem. Idź by potem nie rozmyślać, że mogłaś pójść.
 
Do góry