reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blagam o pomoc autyzm

Szkoda czasu i pieniędzy. Zapisz się normalnie do państwowej poradni psychologiczno-pedagogicznej (obowiązuje rejonizacja). Zrobisz i diagnozę i nie będziesz przez kolejne lata szukać, kto by poprowadził terapie.
Tak naprawdę wystarczy, że Ci psychiatra wystawi diagnozę dziecku, a żadna poradnia nie będzie mogła podważyć jego diagnozy...
Czyli dla ciebie czekanie rok czasu do specjalisty na diagnozę jest spoko ok. Ty tak uważasz ale nie ja
 
reklama
Bo tylko dzwonisz. Ja jak dzwoniłam, to słyszałam to samo. Jak pojechałam, to zawsze udawało się znacznie szybciej. Ale trzeba było być osobiście.
Jak się ma czym to się jezdzi No niestety nie każdy ma auto wiesz. A dziecka tez nie mam z kim zostawiać by sobie jezdzic
 
Jest taka strona terminy leczenia NFZ, tam powinny się wyświetlić najszybsze do danej poradni.
Sama mam doświadczenia z OWI. Na pierwszą wizytę czekałam około 2.5miesiaca a potem już poszło szybko.
 
Jest taka strona terminy leczenia NFZ, tam powinny się wyświetlić najszybsze do danej poradni.
Sama mam doświadczenia z OWI. Na pierwszą wizytę czekałam około 2.5miesiaca a potem już poszło szybko.
Terminy na stronie a w rzeczywistości odbiegają od rzeczywistości. Specjalnie pojechałam do laryngologa bo termin się świecił w siemianowicach na 21 marca i co termin na za 4 miesiące... prędzej terminy szybsze Ukrainiec dostanie niż polak
 
reklama
Chodzi o to, że nie skończy się to na diagnozie ASD za 1100 zł w jakiejś tam prywatnej placówce. Jak sama mówisz, są dodatkowe problemy. Same koszty związane z dojazdami na rehabilitację nogi będą wysokie. Do tego dodatkowi specjaliści, kolejne wizyty.
Dlatego dziewczyny mówią abyś wybrała się i sprawdziła osobiście w rejestracji publicznej placówki czy faktycznie te terminy na Nfz są jakie są. Nie do końca opłaca się wikłać w koszta prywatnego leczenia, bo to po prostu będzie majątek, a jeśli pracuje tylko mąż to tym bardziej o to trudno.
 
Do góry