reklama

blagam o pomoc !!!!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez grzanka90, 11 Grudzień 2012.

1. grzanka90

grzanka90 Kochaj i żyj ! :-)

Dziewczyny napiszcie mi co sie dzieje wiem ze lekarzami nie jestescie ... od 3 bolą mnie biodra cały pas i pachwiny od 6 bol jest mocniejszy staly ale przychodzi moment zebierze mocniejszy i puszcza... mala sie rusza nie wiem czy od razu jechac na położniczy czy na pogotowie co mam robic ?

2. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

Lec na polozniczy, bo jak na moje to sie porod zaczal;-)
    Powodzenia i jak najmniej bolesnego porodu zycze i szybkiego powrotu do formy:-)

3. reklama
  4. nati2116

nati2116 Szczęśliwa mamusia:)

Dokładnie jak najszybciej lec do kekarza!!!i powodzenia zycze:)

5. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

Po mojemu tez... O ile skurcze sa regularne, to nawet nie do lekarza, a do szpitala. Powodzenia!
    (Troche wczesnie... )

6. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

Troche wczesnie, ale co sie dziwic mala chce zdarzyc na pierwsze swieta do domu;-)

7. martaik

martaik Fanka BB :)

Moim zdaniem to takze zaczal sie porod:) powodzenia i powrotu do domu na Swieta z Maluszkiem:)

8. grzanka90

grzanka90 Kochaj i żyj ! :-)

Dziękuje za odpowiedzi, niestety to nie poród a skurcze przodujące okropieństwo, dochodze teraz do siebie znaczy sie dochodzim bo mala tez sie pewnie zmeczyla... na ktg nie wyszedl ani jeden wielki skurcz a bolało jak cholerka...
    dostalam nospe i aspargin duzo lezec i sie nie przemeczac.
    jestem kompletnie pijana mozna powiedziec zmeczenie zrobilo swoje oczywiscie brzuch nadal boli ale nie czuje takich chwytnych bólów. na szczescie z mala wszystklo ok a z mezem mielismy nadzieje ze to juz. wczoraj jeszcze jakos sie czlowiek ruszal ale po dzisiejszym dniu ciezko oj ciezko...

bardzo dziekuje wam wszystkim za wsparcie i odpowiedzi...

Poleć forum