reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błagam pomóżcie czy test jest pozytywny

Bobasek12345

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2020
Postów
41
Hej chciałbym się dowiedzieć czy test pozytywny te kreski takie są bardzo jasne .. okres mi się spuźnia już 8 dni ☺️
1595565651054..jpg


1595565651054..jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Potwierdzam. 8 dni po okresie to kreska powinna być raczej "tłusta", ale mówię to z własnego doświadczenia. Każdy z nas jest inny, ale zrób na wszelki wypadek badanie bety z krwi.
reklama
No przecież napisałam, że najlepiej zrobić betę ale ty oczywiście jak zawsze musisz się do kogoś przyczepić.
Ale dopisałaś że powinny być mocniejsze to jest nie prawda. Ciekawa jestem co byś napisała dziewczynie gdyby napisała że 2 tyg spóźnia jej się okres jest w ciąży a testy negatywne. Wcale nie musi być test pozytywny będąc w ciąży.
 
Ale dopisałaś że powinny być mocniejsze to jest nie prawda. Ciekawa jestem co byś napisała dziewczynie gdyby napisała że 2 tyg spóźnia jej się okres jest w ciąży a testy negatywne. Wcale nie musi być test pozytywny będąc w ciąży.
No straszne rzeczy. Obrończyni testów ze słabo widoczną kreską się znalazła. Równie dobrze test mógł być wadliwy, a brak miesiączki spowodowany jakimś stanem chorobowym. Na szczęście kolejny test wyszedł z mocniejszą kreską także wszystko jest już jasne, a ty daj już spokój
 
No straszne rzeczy. Obrończyni testów ze słabo widoczną kreską się znalazła. Równie dobrze test mógł być wadliwy, a brak miesiączki spowodowany jakimś stanem chorobowym. Na szczęście kolejny test wyszedł z mocniejszą kreską także wszystko jest już jasne, a ty daj już spokój
Piszę to co myślę i uważam. Co mam na wszystko przytakiwać? Sorry ale źle trafiłaś.
 
Młoda lubię Cię! Me widzę że ostatnio zrobiłaś się bardzo uszczypilwa, tez uważam że p9 8 dniach spóźnienia, kreska powinna być wyraźna, przy regularnych cyklach
Ja też cię lubię [emoji4] wchodząc na to forum byłam miła uprzejma życzliwa ale ludzie byli dla mnie nie mili w końcu nauczyłam się też tak robić.
 
reklama
Do góry