reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blagam was pomocy !!!

Dołączył(a)
16 Styczeń 2014
Postów
6
Hey dziewczyny sorki za bledy ale juz ponad 20 lat nie mieszkam w polsce i bardzo malo uzywam polkiego ze wzgledu pracy...
Kochane mam taki problem kolo 12 lutego powinnam miec @ w dzien miesiczki za to byly plamienia brazowe co nigdy mi sie nie zdarzylo... wiec robilam test --> negatywny tydzien pozniej kolejny i tez negatywny... mamy juz dzis 06/03 a ja okresu dalej nie mam... Wizyte mam za tydzien u ginekologa...
Dodam ze mam dziwny posmak w buzi i stale mam zawroty glowy i mdlosci... dodam ze staram sie z partnerem o dziecko i nie wiem czy moze testy sie mylily ?
moze ktora tak miala i byla w ciazy albo czy byla na cos chora ? np zaburzenia hormonalne? prosze o normalne i pomocne odpowiedzi bo do wizyty zwarjuje
 
reklama
wiolka1894@tlen.pl a możesz zrobić beta hcg tam gdzie mieszkasz ?? wszystko byłoby jasne. Testy mogą się mylić,owulacja mogła się przesunąć pewnie dlatego nie wykazywały jeszcze nic. Kiedy robiłaś ostatni test ? kup kilka różnych.
 
zgadzam się z elleni jeśli chcesz mieć szybką odpowiedź zrób beta hcg.
 
Bez jaj... Termin okresu 12.02, czyli spoznienie o 3 tygodnie, to test musialby juz wykazac ciaze. Przeciez to 8 tydzien by byl. Robilabym bete jesli jest taka mozliwosc w kraju zamieszkania. No i gin - sytuacja jest niejednoznaczna i bez konsultacji trudno cokolwiek powiedziec.
 
Też mi się wydaje, że test już by coś wykazał, bo minał prawie miesiąc od daty spodziewanej miesiączki a więc od zapłodnienia - nawet jeśli owulka była spóźniona, pond 5 tyg minąć musiało jak byk. Po takim czasie test by wyszedł, nie ma bata. Ale lepiej zrobić betę, różne się cuda zdarzają.. ;-)
 
ale czytajcie kiedy był ten test robiony
"Kochane mam taki problem kolo 12 lutego powinnam miec @ w dzien miesiczki za to byly plamienia brazowe co nigdy mi sie nie zdarzylo... wiec robilam test --> negatywny tydzien pozniej kolejny i tez negatywny... mamy juz dzis 06/03 a ja okresu dalej nie mam..."

jeden w dniu tego plamienia, drugi tydzień później, czyli mogły testy nie wykazać. Nie wiadomo czy wiolka1894@tlen.pl robiła w ostatnich dniach bo nie napisała nic takiego. Teraz pewnie by pokazał bo to naprawdę sporo czasu minęło ale jak zrobiła dwa testy tylko w tych terminach co napisała to mogły nie wykazać bo mogła owulacja się przesunąć. Nic dziwnego :]
Mimo wszystko ja bym betę zrobiła.
 
No z tymi testami to faktycznie dziwne ja mialam termin @ na 17.01.14 nic na nia nie wskazywalo nawet odrobiny plamienia nic i bedac na zakupach mijajac apteke pomyslalam"a wejde i kupie ten test" wrocilam do domu i na spokojnie zrobilam go...zaniemowilam jak zobaczylam 2 kreski :)))) Po 3 dniach zrobilam jeszcze jeden dla sprawdzenia tak z ciekawosci z porannego moczu wogole zwariowalam bo pierwszy raz w zyciu po wychodzily mi tak mocne testy za drugim razem to wogole najpierw pokazala sie ta kreska od ciazy dopiero pozniej ta kontrolna (zaznacze,ze jest to moja 4 ciaza,porod 3) wiec dlatego pisze,ze dziwna sprawa z tymi testami zwlaszcza ze w swoim zyciu bardzo wiele ich zrobilam wiec wiem co mowie.....
 
reklama
I dlatego przez te testy przez to jak one powychodzily boje sie,ze moze byc tam wiecej nic jedno....a na usg jade dopiero 12.03 oszaleje do tego czasu...:((((
 
Do góry