reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błędna diagnoza? Puste jajo płodowe , co myśleć ?

Hania1992

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Luty 2019
Postów
15
Witajcie kobietki... Pisze bo sama nie wiem co mam myśleć , poroniłam we wrzesniu zeszłego roku w 7 tc
Teraz znowu jestem w ciąży, znalazłam dobrego lekarza z polecenia 1 USG po dwóch tygodniach od spóźniającej się miesiączki i wyrok ... Puste jajo płodowe .. lekarz dał mi tydzień. Po tygodni znów kontrola i znów ten sam wyrok, umówił mnie na drugi dzień na zabieg .. byłam w szoku wzięłam skierowanie i? Zaraz chwilę później pojechałam do lekarza który prowadził moja 1 ciążę .. nie powiedzualam mu o poprzedniej wizycie i czekałam na ten sam wyrok... Lekarz zrobił USG , od miesiączki minęło wtedy 7 tygodni ... Robi badanie i mówi że z USG wychodzi 5t2d widać ładny pęcherzyk i tyle, dał skierowanie na badania ciążowe i kazał przyjść za miesiąc.. zaczęłam go podpytywać czy to nie znaczy że coś się dzieje złego, a on do mnie że nie.. że czasem owulacja jest przesunięta i nie widzi nic niepokojącego ..
Dał mi nadzieję na to że za jakiś czas ujrzymy coś na USG! Ale ciągle dręczy mnie tamta diagnoza i pośpiech poprzedniego lekarza ... Może faktycznie tą ciąża jest młodsza? Czy któraś z Was spotkała się z czymś podobnym?
 
reklama
reklama
czyscili czy sama poronilas i sie oczyscilas?

Miałam zabieg , ale najpierw dali mi tabletki . Jak to lekarz Wpisał w 8 tc poronienie zatrzymane , nie plamilam i tez nie chciałam czekać aż poronie . Dla mnie to był najgorszy czas w życiu i chciałam jak najszybciej mieć zabieg . Dwa tygodnie jak ciałko żółte zniknęło... poszłam na zabieg
 
Wiesz ze nikt mi nie odpowiedział na to pytanie przez rok ?
Powiem Ci ze dziwne to..jak mi 10 testow wyszlo pozytywnie..poczym pojechalam do szpitala z krwawieniem...i zapytalam wiec skoro testy wyszly pozytywnie nie dostalam okresu a Pan stwierdza ze ciazy nie bylo.....to co ja mam myslec?..w szpitalu powiedzieli ze nie moga mi na to odpowiedzieć o_O
 
Powiem Ci ze dziwne to..jak mi 10 testow wyszlo pozytywnie..poczym pojechalam do szpitala z krwawieniem...i zapytalam wiec skoro testy wyszly pozytywnie nie dostalam okresu a Pan stwierdza ze ciazy nie bylo.....to co ja mam myslec?..w szpitalu powiedzieli ze nie moga mi na to odpowiedzieć o_O

Ja w dniu spodziewanej miesiączki wtedy miałam bete już 988 jakoś , tego dnia miałam usg i był sam pęcherzyk , po tygodniu byłam na usg bo jakieś plamienie miałam i lekarz mówi : wszystko jest ok , niema pustego jaja bo jest ciałko żółte i mały krwiaczek się zrobił obok wiec dlatego małe plamienie , dał mi leki i leżałam a po tyg miałam iść na kontrole , wtedy poszłam i już był tylko pęcherzyk ;(
 
Ja w dniu spodziewanej miesiączki wtedy miałam bete już 988 jakoś , tego dnia miałam usg i był sam pęcherzyk , po tygodniu byłam na usg bo jakieś plamienie miałam i lekarz mówi : wszystko jest ok , niema pustego jaja bo jest ciałko żółte i mały krwiaczek się zrobił obok wiec dlatego małe plamienie , dał mi leki i leżałam a po tyg miałam iść na kontrole , wtedy poszłam i już był tylko pęcherzyk ;(
Kurde no dziwna sytyacja..nie powiem:/
 
Powiem Ci ze dziwne to..jak mi 10 testow wyszlo pozytywnie..poczym pojechalam do szpitala z krwawieniem...i zapytalam wiec skoro testy wyszly pozytywnie nie dostalam okresu a Pan stwierdza ze ciazy nie bylo.....to co ja mam myslec?..w szpitalu powiedzieli ze nie moga mi na to odpowiedzieć o_O
ja tak mialam przy ciazy biochemicznej :( w maju,
 
reklama
Kurde no dziwna sytyacja..nie powiem:/

Niema dnia żebym o tym nie myślała . Co się stało z ciałkiem ? Nikt mi na to nie jest w stanie odp. Przed zabiegiem miałam usg i oczywiście bete , beta spadała już ale ze była wysokość wartość to powoli szło w dół a na usg kompletnie nic , tylko pusty pęcherzyk już taki rozciągnięty
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry