reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błędny wynik amniopunkcji

Bosz... wspolczuje ci, trafilas na niekompetentnych lekarzy 😧
Ja robilam prawie 3 lata temu , kilka razy mnie odsylali , nie chcieli ryzykowac przeklucia lozyska ani malego... musialam czekac az sie bezpiecznie ulozy. Jak pobrali to pierwsze co mowili mi , ze plyn ladny , przezroczysty i to bardzo wazne .
Strasznie mi przykro , amnio juz sama w sobie jest ogromnym stresem a tu jeszcze takie sytuacje dokladaja.
 
reklama
Dzwonili do mnie ze szpitala. Wyników nadal nie ma, ale lekarka zadzwoniła do laboratoriów żeby się coś dowiedzieć. Powiedzieli jej że nadal jest dużo materiału żeńskiego, ale udało im się znaleźć również materiał męski. I jak narazie materiał ten jest prawidłowy 🤭🤗😊😍🥰
Ale to oczywiste jeszcze nic pewnego ale i tak już pomału zaczynamy się cieszyć. Pełny wynik będzie dopiero za jakieś dwa tygodnie, albo dłużej. Mam nadzieję że będzie jeszcze przed świętami, żebym mogła święta spędzić w spokoju.
Jest to dobra wiadomość i aż mi się chce płakać 😭 Ze szczęścia oczywiście 😉
 
Dzwonili do mnie ze szpitala. Wyników nadal nie ma, ale lekarka zadzwoniła do laboratoriów żeby się coś dowiedzieć. Powiedzieli jej że nadal jest dużo materiału żeńskiego, ale udało im się znaleźć również materiał męski. I jak narazie materiał ten jest prawidłowy 🤭🤗😊😍🥰
Ale to oczywiste jeszcze nic pewnego ale i tak już pomału zaczynamy się cieszyć. Pełny wynik będzie dopiero za jakieś dwa tygodnie, albo dłużej. Mam nadzieję że będzie jeszcze przed świętami, żebym mogła święta spędzić w spokoju.
Jest to dobra wiadomość i aż mi się chce płakać 😭 Ze szczęścia oczywiście 😉
FANTASTYCZNIE!!!! Cieszymy się razem z Tobą! I Czekamy oczywiście na dalsze, same dobre, informacje <3
 
@Margaretka@ cieszę się z tego powodu❤ Przyznam, że ja amnio nie robiłam bo sie balam ryzyka, a teraz zeby zyc w pewnosci nie mam kasy na nifty. Ja wierzę, ze na 100% zdarzają się pomyłki i przy testach nipt i przy amnio, bo ludzie to ludzie, ale rzadko. Jednak miałaś ogromnego pecha. Daj znać jak Synek się urodzi i kiedy masz mieć mniej więcej dzidziusia? Kwiecień? Trzymam kciuki za Was❤
 
Tyle się działo że zapomniałam napisać 🙈
29 marca na świat przyszedł Julianek ❤️
3150g i 51cm szczęścia 🥰
Julek urodził się troszkę za wcześnie bo w 36 tygodniu ale jest ZDROWY ❤️
Teraz ma już 7 tygodni a ja jestem najszczęśliwszą mamą na świecie 🥰
 
reklama
Do góry