reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bledsza kreska niż wczoraj??

G

guest-1686152198

Gość
Hej dziewczyny pierwszy test zrobiłam wczoraj wieczorem a kolejny dziś rano, no i chyba nie jest za dobrze bo z porannego moczu wyszła mi bledsza kreska niż wczoraj. Co sądzicie? Miała tak któraś z was?
 
reklama
U góry z wczoraj na dole z rana
 

Załączniki

  • 5cd14c9b-58fb-47c2-ab40-122d4ef20e2e.jpeg
    5cd14c9b-58fb-47c2-ab40-122d4ef20e2e.jpeg
    81,4 KB · Wyświetleń: 155
To nie ma żadnego znaczenia 🤷‍♀️
Poza tym jak test przeleżał całą noc, to kreska ściemniała. I porównywanie go w tym stanie z nowym mija się z celem.
Nie nakręcaj się.
 
I na spokojnie na bete z krwi . Testy oba pozytywne a różnica wyrazistości kresek jest w tym przypadku beż znaczenia :) są bardzo zbliżone do siebie
 
I na spokojnie na bete z krwi . Testy oba pozytywne a różnica wyrazistości kresek jest w tym przypadku beż znaczenia :) są bardzo zbliżone do siebie
no 17 kwietnia byłam u gina i był pęcherzyk 0.59mm czyli jeszcze malutki ale był... Kolejna dopiero 15tego 😉
 
Naważniejsza jest beta,ja tez zalana łzami pojechałam pobrać krew bo test jaśniejszy niż dzień wcześniej a beta z 260 wzrosła w jeden dzień do 388 także nie ma co się nakręcać tylko sprawdzić przyrost,testy lubią kłamać,czasami z innej firmy test pokaże co innego albo mocz bardziej rozrzedzony
 
Mieszkam w Niemczech może i gdzieś tutaj robią ale już poczekam te 2 tygodnie do wizyty... Najważniejsze że plamien nie ma
 
reklama
reklama
Do góry