reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Blizna i brzuch po cesarskim cieciu

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2012' rozpoczęty przez pokah, 17 Sierpień 2012.

1. pokah

pokah Fanka BB :)

Ja bylam 19 wrzesnia na kontroli u lekarza, czyli ok 2,5 miesiaca po porodzie. Wszystko jest ok. Rana bardzo ladnie sie zagolila. A zaczelam cwieczenia kolo 4 tyg po cc. Oczywiscie lekarzowi sie nie chwalilam, ale robilam je na zasadzie: skoro nic mnie nie boli i nie ma krwawienia - cwicze. Oczywiscie najpierw ostroznie, malo, pozniej troszke wiecej. Z tym ze efektow brak bo zre jak swinka ;)

2. Ja po cesarce zaczęłam ćwiczyć po ok. trzech miesiącach. Wcześniej się bałam, czy aby na pewno wszystko jest wygojone. Po pół roku mój brzuszek wyglądał już całkiem przyzwoicie i teraz jest coraz lepiej więc jestem dobrej myśli. Moim problemem jest natomiast blizna. Niestety lekarz się nie postarał i chyba źle zszył ranęL Blizna nie jest duża, ale bardzo widoczna i nieładna. Po konsultacji z moim internistą postanowiłam zafundować sobie serię zabiegów laserowych w klinice. Wybrałam Triclinium w Warszawie i doktora Marka Wasiluka. Czekam z niecierpliwością na pierwszy zabieg, jeśli to nie pomoże, zostaje mi już chyba tylko operacja plastycznaL

3. reklama
  4. Witam. Pozwolę sobie odświeżyć trochę temat. Czy mogę poprosić mamy o opinię na temat plastrów Sutricon?

Poleć forum