reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizna na szyjce macicy po pierwszym porodzie, a drugi poród

Dołączył(a)
17 Grudzień 2017
Postów
6
Cześć,
mam taki problem. Przy pierwszym porodzie popękała mi szyjka macicy. Jedna z blizn na szyjce powodowała u mnie bolesne stosunki. Chodziłam do urofizjoterapeuty ginekologicznego i były już znaczne postępy i od razu po tym zaszłam w drugą ciążę. Teraz jestem w 24 tygodniu ciąży i znów wróciły mi takie same bóle podczas stosunku i zaczęłam się bać porodu. Od razu powiem, że nie mam żadnej infekcji (badał mnie ginekolog). Czy popękam jeszcze bardziej? Czy szyjka będzie mi się prawidłowo rozwierać? Czy to jest zagrożenie dla dziecka? Czy będzie mnie bolało jeszcze bardziej? Na terapie w ciąży chodzić nie można. Poprzedni poród ponad dobę, po 12h silnych regularnych skurczy rozwarcie tylko 3cm...
Czy któraś z Was była w takiej sytuacji?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja miałam popękana szyjke szyta pod narkoza. Nigdy nie dawała o sobie znać.
Po tym miałam jeszcze cc i na koniec siłami natury.
Wiec właściwie wszystko było ok.

Mysle, ze musisz skonsultować z lekarzem, usg szyjki itd
Ja miałam popękana szyjke szyta pod narkoza. Nigdy nie dawała o sobie znać.
Po tym miałam jeszcze cc i na koniec siłami natury.
Wiec właściwie wszystko było ok.

Mysle, ze musisz skonsultować z lekarzem, usg szyjki itd
 
Rozwiązanie
Do góry