reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizna po cesarce pomocy

Dołączył(a)
22 Styczeń 2015
Postów
3
Mialam cesarke 30.12, 9.01 sciagneli mi szewy ale po lewej stronie na koncu zrobila sie kulka ktora 12.01 pelka zrobila sie malenka dziurka z ktorej wylala sie ropa, krew i cos tlustego bylam z tym u gina ale powiedzial ze to normalne, ale codziennie cos sie zbiera robi sie dziurka i wyplywa czy ktoras tak miala?
 
reklama
Spokojnie - ciepły prysznic,woda, szare mydło, popsikać octaniseptem ( bez recepty) i ewent okład z rivanolu jeśli duży wyciek ( wiem, wiem brudzi,ale...)- okład ma być mokry. Ewentualnie jeśli b duży naciek- okład rozgrzewający- spirytus pól na pól z rivanolem, az wyschnie, potem sam rivanol. i za pare dni przejdzie. Jeśli nie gorączkujesz to na spokojnie. Ewent konsultacja u gin lub chirurga. Coż brzusio w tym miejscu i tłustszy i na zagięciu i się poci- takie gojenie rany zdarza się czasami...
pzdr
ms
 
Spokojnie, miałam identycznie.. ledwo wyszłam z gabinetu, gdy gin ściągnął mi szwy, przeszłam dwa kroki i krwiak pękł, zalałam się cała taką czarną wydzieliną, to była podobno stara krew. Lekarz mi to wycisnął, popsikał octaniseptem i zakleił, niestety ta dziurka pękała mi codziennie, z drugiej strony też zrobił się krwiak, ale mniejszy. Jeździłam do szpitala na oczyszczanie tego, w domu ciepłe okłady, psikanie octaniseptem i plaster. Pamiętam ,że chodziłam z pieluchą tetrową w spodniach, bo jak pękało to całe ubranie było brudne. Mi się to dośc długo sączyło, później gin zakleił mi to plasterkami, takimi specjalnymi, zeby rana się nie rozeszła i po kilku dniach je zdjął. Niestety uroki cc ;-) Lepiej podjedź do jakiegoś gina, żeby to zobaczył, jeśli długo będzie tak pękać.
Aaa i brałam przy tym antybiotyk Amoksiklav i cyclo3 forte.
 
Do góry