reklama

Bliźniacza mama = mistrzyni zakupów... czyli promocje, okazje, wyprzedaże!

Temat na forum 'Mamusie bliźniat, trojaczków i...' rozpoczęty przez yenefer, 20 Październik 2010.

1. yenefer

yenefer Fanka BB :)

Ponieważ uwielbiam wszelkie cenowe okazje, zapraszam wszystkie mamy do dzielenia się informacjami co, gdzie i za ile.

Zapraszam:-)

2. yenefer

no to ja na dobry początek :)
    Od 25.10 w Lidlu będą pampki po 39.99 różne rozmiary - niestety trzeba tam pójść z rana (przynajmniej u mnie), bo niektóre emerytki to już godzinę przed otwarciem czatują na pieluchy dla wnuków :)))))))

3. reklama
  4. iws

iws Fanka BB :)

W Lidly często kupuje - dają gratis chusteczki.

1. Ja może powiem (może to i nie jakaś mega promocja ale cena wydaje mi się dosyć atrakcyjna) - jakby któraś pragnęła kupic nowe kombinezony to w Tesco (Cherokee)widziałam za 65 zl. Bardzo ładne, dziewczęce w kwiatki. Niestety dla chłopców nie sprawdziłam czy są.

2. W Rossmanie kaszki mleczne Bobovity - różne smaki - po 3,99 zł.

5. onna

onna Fanka BB :)

tu można sprawdzić aktualne promocje produktów Hipp w różnych sklepach HiPP: Promocje w sklepach

a ja powiem z doświadczenia że jak dotąd najtańsze słoiczki spotkałam w Rossmanie... od soboty chyba mają miec promocje na słoiczki bbobovity 125g trzeci gratis i na desery hippa.
    poza tym gazetki promocyjne różnych sklepów są zebrane w jednym miejscu Gazetki Promocyjne i reklamowe Marketów, promocje, wyprzedaże, konkursy
    no ale oczywiście jak ktoś wypatrzy jakies konkrety to latwiej :)

6. justyś80

justyś80 Fanka BB :)

Od 22.10 w Rossmannie Bebiko 2 szt za 20zł.

7. yenefer

Bebiko 2 w carefurze podobna cena jak w rossmanie - 9.98 za opakowanie (kupiłam 10op hehe :)))))

8. justyś80

justyś80 Fanka BB :)

IWS w rossannie po 4 zł sa kaszki ryżowe;-)

Ja dzisiaj kupiłam w lidlu golfiki (czerwony, kremowy i szary) za 25zł za 3 szt. Oczywiscie wzięłam dwa zestawy:)

9. onna

onna Fanka BB :)

a ja w biedronce kupiłam kolorowe bodziaki, nawet fajne kolory mają tylko jakiś taki dziwny zapach, mam nadzieję,że się wypierze... 7,99 sztuka Rozmiary chyba do 86

10. reklama
  11. yenefer

wiecie że nigdy nic nie kupiłam w biedronce? Może czas się wybrać. Czy dam rade przejść przy kasach z szerokim wózkiem? Bo w lidlu miałam ostatnio problem.

Ja jeszcze polecam Pepco. Można wygrzebać fajne ubranka, no i zawsze jest taki kosz z bodziakami za 6,99szt.

12. rainmanka

rainmanka Fanka BB :)

U nas w Biedronce byś raczej nie przeszła z wózkiem ...
    a jak juz o Biedronce to w mojej są kurtki dla dzieci (raczej małe rozmiary), tyle ze na zimę to chyba kombinezoniki są praktyczniejsze.

Poleć forum