reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniacza mama = mistrzyni zakupów... czyli promocje, okazje, wyprzedaże!

reklama
no to ja na dobry początek :)
Od 25.10 w Lidlu będą pampki po 39.99 różne rozmiary - niestety trzeba tam pójść z rana (przynajmniej u mnie), bo niektóre emerytki to już godzinę przed otwarciem czatują na pieluchy dla wnuków :)))))))
 
W Lidly często kupuje - dają gratis chusteczki.

1. Ja może powiem (może to i nie jakaś mega promocja ale cena wydaje mi się dosyć atrakcyjna) - jakby któraś pragnęła kupic nowe kombinezony to w Tesco (Cherokee)widziałam za 65 zl. Bardzo ładne, dziewczęce w kwiatki. Niestety dla chłopców nie sprawdziłam czy są.


2. W Rossmanie kaszki mleczne Bobovity - różne smaki - po 3,99 zł.
 
tu można sprawdzić aktualne promocje produktów Hipp w różnych sklepach HiPP: Promocje w sklepach

a ja powiem z doświadczenia że jak dotąd najtańsze słoiczki spotkałam w Rossmanie... od soboty chyba mają miec promocje na słoiczki bbobovity 125g trzeci gratis i na desery hippa.
poza tym gazetki promocyjne różnych sklepów są zebrane w jednym miejscu Gazetki Promocyjne i reklamowe Marketów, promocje, wyprzedaże, konkursy
no ale oczywiście jak ktoś wypatrzy jakies konkrety to latwiej :)
 
IWS w rossannie po 4 zł sa kaszki ryżowe;-)

Ja dzisiaj kupiłam w lidlu golfiki (czerwony, kremowy i szary) za 25zł za 3 szt. Oczywiscie wzięłam dwa zestawy:)
 
a ja w biedronce kupiłam kolorowe bodziaki, nawet fajne kolory mają tylko jakiś taki dziwny zapach, mam nadzieję,że się wypierze... 7,99 sztuka Rozmiary chyba do 86
 
wiecie że nigdy nic nie kupiłam w biedronce? Może czas się wybrać. Czy dam rade przejść przy kasach z szerokim wózkiem? Bo w lidlu miałam ostatnio problem.

Ja jeszcze polecam Pepco. Można wygrzebać fajne ubranka, no i zawsze jest taki kosz z bodziakami za 6,99szt.
 
reklama
U nas w Biedronce byś raczej nie przeszła z wózkiem ...
a jak juz o Biedronce to w mojej są kurtki dla dzieci (raczej małe rozmiary), tyle ze na zimę to chyba kombinezoniki są praktyczniejsze.
 
Do góry