reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniacza mama = mistrzyni zakupów... czyli promocje, okazje, wyprzedaże!

Ja też zrobiłam atak na pampersy w lidlu:)

do mnie dzis maz zadzwonil, ze slyszal w radio o tej promocji no wiec ja w auto i do lidla...byly ze dwie palety tych pampersow wiec spokojnie kupilam 3 paczki chociaz juz sama nie wiedzialam ile mam wziac opakowan i czy nie wziac 4 na pozniej...hehe jak powiedzialam, ze kupilam 3 to maz na to...aj moglas wziac 6! hehe rany co sie stalo z moim harleyowcem hehehe
 
reklama
Dziewczynki w realu jest chyba lepsza promocja na pampki 2 opakowania za 40zl!!!

nie doczytalam. kupujac dwa opakowania cena 40 zl za sztuke.
 
Ostatnia edycja:
My tez byliśmy w Lidlu ale skromnie kupiliśmy narazie 2 paczki:) Na obecną chwile posiadamy ok 40 szt. Newborn i ok.220 szt. tych w rozm. 2. Teraz będziemy dokupywać 1:):)
 
Ja też robie regularny atak na Pepcko tyle, że znależć tam coś na 92 to masakra! O bodziakach nie wspomnę:)

Odnośnie pieluch, to my jedziemy na Pampersach ze względu na to, że jak sie trafia promo, to kosztuja po 57groszy za szt i są nieco miększe i bardzie się "ruszają" razem z dzieckiem. Jak dziewczyny były mniejsze, to też używałam Huggiesów i Dada. Odkąd więcej się ruszają, to uzywamy Pampery.
IWS nie stresuj się! Kaszki mleczne za 4 zł, to byłby cud! Ja kupuje od znajomego przedstwiciela handlowego Bobovity mleczne za 5zł i to uważam za dobrą cene...U nas jedna kaszka na 2-2,5 dnia!

PS Wątek super ale narazie nic nie wiem o innych promo:)

justys a ja kupilam kaszki bobovity za 0,80 w akcji bumerang carrefoura. kaszka kosztowala 4,80 , ale przy kasie zwracali do niej 4 zl bonem na dowolne zakupy;)
 
ojoj, PAuli, to chyba jak na razie tytuł mistrzyni zakupów Tobie się należy ;) Ja mam za daleko do carefura więc tam nie zaglądam nawet..
Mi siostra kupila Huggiesy w promocji biedronkowej, niby juz byla ale u nich ciągle pieluchy sa - 87 szt za 39.99 Właśnie zaczniemy ubierać 4ki.
mowila też że w tesco sa jakies wielkie paki pampersów po jakieś 99.90 tam jest chyba 160 sztuk, ale nie wiem czy się oplaca.
 
no właśnie, ta promocja to byla jakieś 3 tygodnie temu, ostatnio byy bodziaki po 6.99 albo 7.99...

w Stokrotce od czwartku Huggiesy mega pack za 32.99 im mniejszy rozmiar tym taniej wychodzi ;) I słoiczki deserki Bobofruta dwa w cenie jednego ( 1,25 za sztuke wychodzi)
I jeszcze w jednej z gazetek Reala widzialam niższe ceny na firmowe zabawki FP i inne, może ktos chciałby juz robic prezenty mikolajowe czy swiąteczne
 
reklama
Ja kupiłam w biedronce rajstopki w sobotę. Nie przyszło mi do głowy zeby sprawdzić od kiedy była czy jest :)
 
Do góry