reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Witam,
Czy są mamy, które aktualnie przebywają w takiej ciąży lub niedawno urodziły? Ja jestem w 27 tygodniu i chętnie podzielę się wrażeniami z innymi mamusiami.
 
reklama
A powiedz mi od kiedy bylas w szpitalu? Jest ta ustawa, ktora mowi o tym, że od 26 tygodnia do rozwiazania wymagana jest hospitalizacja. No i mamy 27 tydz a ja siedze w szpitalu.
Koki872 w ktorym tyg przyszly na swiat maluchy?
 
Ja mieszkam w Szwajcarii i tez sugerowali aby 2 ostatnie miesiące lezała w szpitalu ale też nie dają gwarancji ze się nic nie wydarzy wiec ostatecznie do końca byłam w domu stawiłam się w dzień cesarki z tym ze musiałam 3 razy w tyg.jeździć na kontrolę i 2 razy byłam w szpitalu na podanie sterydów na pluca. Taka ciążę prowadzi się max do 34 tyg moja cesarka była w 32 było wszystko ok lekarze nie chceli ryzykować.
 
Hej dziewczyny. Mam takie pytanie. Czy wasze starsze już bliźniaki przy kładzeniu spać rozspraszaja się nawzajem ?? Chodzi o to że 1 dziecko ja nauczysz to wkładasz do łóżeczka i śpi a2 na raz??

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mieszkam w Szwajcarii i tez sugerowali aby 2 ostatnie miesiące lezała w szpitalu ale też nie dają gwarancji ze się nic nie wydarzy wiec ostatecznie do końca byłam w domu stawiłam się w dzień cesarki z tym ze musiałam 3 razy w tyg.jeździć na kontrolę i 2 razy byłam w szpitalu na podanie sterydów na pluca. Taka ciążę prowadzi się max do 34 tyg moja cesarka była w 32 było wszystko ok lekarze nie chceli ryzykować.
 
Koki872 a z jaką wagą urodziły się Twoje dzieciaczki?
To był skończony 32 tydzień?
Ja w chwili obecnej nadal przebywam w szpitalu i skończyłam już 31 tydzień. Martwie się, bo jeden z lekarzy chce dziewczyny przytrzymać do końca 34 tygodnia...
 
reklama
Do góry