reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

W poniedzialek mam usg. Modle sie zeby i u mnie tak bylo. Juz sama wiadomosc ze to blizniaki to dla mnie wielki szok...wiec oby chociaz ta ciaza byla spokojniejsza! A sa tu jakies mamy z pomorskiego ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie też na początku lekarz stwierdził, że to ciąża 1o1k, naszczęście z czasem uwidoczniła się druga owodnia. Teraz jestem już w 34 tygodniu, dzieci mimo, że mają jedno łożysko rozwijają się prawidłowo i rosną symetrycznie. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie, nie czytajcie tych bzdur na forach, bądźcie dobrej myśli, a wszystko pójdzie dobrze.
 
Hej ,
Ja też najprawdopodobniej ciąża 1o1k
Pierwsza ciąża ,więc szok chyba jeszcze większy..... Mam 28 lat, przyjęłam te wiadomość ze spokojem , ja zawierzyłam Bogu i Maryji moja ciążę dziewczyny , bo tak czuję się bezpieczniej.
Ogólnie czuję się rewelacyjnie , zero nudności obecnie 8 tydzień , o ciąży bliźniaczej dowiedziałam się podczas USG 7 tyg i 6 dni.
29.03 kolejne USG.
Prowadzę na Starynkiewicza albo u Dr Szymusik, albo Kosińskiej-Kaczyńskiej .
Wiem, że jestem w bardzo dobrych rękach i w tych lekarzach pokładam wielką nadzieję.
 
U mnie po wizycie bez zmian. Owodnia dalej jedna. Widzialam za to malenstwa i serduszka. No nie moge uwierzyc w to co sie dzieje :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie do tych dziewczyn ktore pisaly ze na jakies wizycie nagle pojawijla sie przegroda. Te wczesniejsze wizyty co mialyscie stwierdzona ciaze 1k1o to bylyscie na takim dobrym usg ? Czy to prawda ze ta przegroda moze byc nie widoczna przed 10 tyg? Moja lekarka powiedziala mi ze na dobrym usg jak jej nie widac to jej nie ma i nie ma tu znaczenia tydzien ciazy

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ,
Ja też najprawdopodobniej ciąża 1o1k
Pierwsza ciąża ,więc szok chyba jeszcze większy..... Mam 28 lat, przyjęłam te wiadomość ze spokojem , ja zawierzyłam Bogu i Maryji moja ciążę dziewczyny , bo tak czuję się bezpieczniej.
Ogólnie czuję się rewelacyjnie , zero nudności obecnie 8 tydzień , o ciąży bliźniaczej dowiedziałam się podczas USG 7 tyg i 6 dni.
29.03 kolejne USG.
Prowadzę na Starynkiewicza albo u Dr Szymusik, albo Kosińskiej-Kaczyńskiej .
Wiem, że jestem w bardzo dobrych rękach i w tych lekarzach pokładam wielką nadzieję.
Też u nich prowadziłam ciążę (1k2o), cudowne kobiety:tak:. Jesteś w dobrych rękach. Wszystkiego dobrego.
 
Pytanie do tych dziewczyn ktore pisaly ze na jakies wizycie nagle pojawijla sie przegroda. Te wczesniejsze wizyty co mialyscie stwierdzona ciaze 1k1o to bylyscie na takim dobrym usg ? Czy to prawda ze ta przegroda moze byc nie widoczna przed 10 tyg? Moja lekarka powiedziala mi ze na dobrym usg jak jej nie widac to jej nie ma i nie ma tu znaczenia tydzien ciazy

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam robione pierwsze USG w 7tc i wtedy lekarz nie był pewien czy jest jedna owodnia czy dwie. W 8 tc na lepszym sprzęcie inny lekarz już potwierdził, że są dwa worki.
Gdzieś czytałam, że jeszcze może być tak, że przegroda jest bardzo cienka i wtedy ciężko ją dostrzec
 
Sarka obie musimy jakos sie z tym zmierzyc :/ przekopalam chyba caly internet zeby znalezc jak najwiecej informacji na ten temat i spotkalam sie ze dziewczyny rodzily zdrowe dzieci i mialy ciaze bez komplikacji

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie 27hbd+2; leze na patologii ciąży, ciągle coś wychodzi nie tak w przepływach w usg, rośnie różnica mas między dziewczynami :( czekamy co będzie dalej... na pocieszenie dla potomnych-przede mną leżała dziewczyna też 1k1o, cc w 34hbd, urodziły się zdrowe dziewczyny bez powikłań
 
Do góry