reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

U mnie 27hbd+2; leze na patologii ciąży, ciągle coś wychodzi nie tak w przepływach w usg, rośnie różnica mas między dziewczynami :( czekamy co będzie dalej... na pocieszenie dla potomnych-przede mną leżała dziewczyna też 1k1o, cc w 34hbd, urodziły się zdrowe dziewczyny bez powikłań
Trzymam kciuki za ciebie i twoje dzieciaczki!

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze nie mam lekarza ale jestem umowiona do 2 lekarzy na wizyte co ponoc maja doswiadczenie w tego typu ciazach. Bylam w zeszlym tygodniu na usg ale w takim gabinecie co mnie po prostu przyjeli bez kolejki i tez dwa serduszka bily. Teraz czekam do przyszlego tygodnia na wizyte. A ty w ktorym jestes tygodniu ciazy? Robilas juz jakies badania ? Ja sie zastanawiam czy nie powinnam na wlasna reke zrobic jakies badania z krwi zeby na ta wizyte juz miec wyniki. I tez sie zastanawiam czy gdzies nie umowic sie na prenatalne.... ciagle wymiotuje wiec chyba dzieciaczki sa silne...bo tak to ja mialam tylko mysli ze pewnie lada dzien poronie :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mogę polecić lekarza do prowadzenia takiej ciąży w Krakowie gdyby ktoś potrzebował :)-jestem mega zadowolona z mojej lekarki. u nas sytuacja stabilna, wyniki się poprawiły, różnica mas obecnie 24% (norma do 20, najgorzej nam wyszlo 27), przepływy tez lepsze niz poprzednio.1xdziennie mam ktg, wieczorem sprawdzanie czy jest tetno maluszkow, przeplywy mam sprawdzane 2x w tygodniu wiec nadzór mamy.czekamy dalej :)
 
A w temacie prenatalnych-ja dostałam skierowanie na bezpłatne badania pren.od mojej lekarki, bo takie trudne ciąże się kwalifikują, zresztą ona sama pracuje w osrodku gdzie je wykonują, pytajcie o to swoich lekarzy
 
Hej dziewczyny nie wiem czy ktoś tu jeszcze pisze. Dowiedziałam się wczoraj że jesteś w ciąży bliźniaczej 1o1k. Załamana totalnie lekarz nie rokuje najlepuej. Nie wiem co robić jak to wszytsko ugryźć. Mini123 jesteś może ? Jak u Ciebie to przebiega ? Jak się czujesz?
 
U mnie tez nie ma rokowan dobrych. Same czarne scenariusze. A juz jakos do 10 tyg dotrwalismy. Najwazniejsze to znajdz specjaliste od takich ciaz. Bo widzisz ja od 6 tyg nie mam lekarza prowadzacego bo ciagle czekam na wizyte i to prywatnie. Takie sa kolejki :/

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tu zaglądam i postaram się informować Was na bieżąco jak to u nas wygląda.Na początku ciąży byłam trochę podłamana, ale postanowiłam sobie że będzie dobrze i myślałam o sobie że jestem w normalnej ciąży, nie czytałam o możliwych powikłaniach.Moja lekarka też mnie nie straszyła, robiła potrzebne badania, zlecała kontrole.
Nastawcie się na leżenie w szitalu od 26-28 tygodnia, teraz jest to standard w ciąży 1k1o.
U nas nic nowego, czekamy :) głowa do góry i pozytywne nastawienie!!!
 
Do góry