reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Mam za sobą już ciężka przeszłość związana z ciążami pierwszy poród naturalny z powikłaniami 2cesarki i teraz ciaza blizniacza wysokiego ryzyka. Lekarz o niczym innym nam nie opowiada jak o powikłaniach, zespole TTS itd niestety owodnia jest tylko jedna. Jedyna pozytywną strona jest to ze bliźniaki są naprzeciwko siebie.
 
reklama
Niedobrze, że lekarz tak Cię straszy, lepiej nie myśleć o najgorszym, zwłaszcza że może być dobrze :) ja jestem obecnie 33+2, cesarkę mamy zaplanowaną na 34+0, podejrzenie zespołu TAPS (łagodna forma przecieku między dziećmi), wyniki mamy na granicy więc czy faktycznie to się potwierdzi to się okaże po urodzeniu.Był moment, że dzieci nierówno rosły ale wyrównało się potem.Dziewczyny, nie dajcie się stresowi, nie macie wpływu na to co się dzieje, ale na swoje myślenie już tak! Powodzenia wszystkim :)
 
Kochane często was podczytuje,u mnie na początku tez bylo podejrzenie 1k1o,ale pojawila się przegroda,mocno trzymam kciuki za was i za wasze maleństwa :)
 
Niedobrze, że lekarz tak Cię straszy, lepiej nie myśleć o najgorszym, zwłaszcza że może być dobrze :) ja jestem obecnie 33+2, cesarkę mamy zaplanowaną na 34+0, podejrzenie zespołu TAPS (łagodna forma przecieku między dziećmi), wyniki mamy na granicy więc czy faktycznie to się potwierdzi to się okaże po urodzeniu.Był moment, że dzieci nierówno rosły ale wyrównało się potem.Dziewczyny, nie dajcie się stresowi, nie macie wpływu na to co się dzieje, ale na swoje myślenie już tak! Powodzenia wszystkim :)
Niedobrze, że lekarz tak Cię straszy, lepiej nie myśleć o najgorszym, zwłaszcza że może być dobrze :) ja jestem obecnie 33+2, cesarkę mamy zaplanowaną na 34+0, podejrzenie zespołu TAPS (łagodna forma przecieku między dziećmi), wyniki mamy na granicy więc czy faktycznie to się potwierdzi to się okaże po urodzeniu.Był moment, że dzieci nierówno rosły ale wyrównało się potem.Dziewczyny, nie dajcie się stresowi, nie macie wpływu na to co się dzieje, ale na swoje myślenie już tak! Powodzenia wszystkim :)
Trzymam kciuki za was!!!!
 
Z tymi genami to taka ciężka sprawa bo pierwsze bliźnieta po ivf. U mnie w rodzinie nie ma bliźniąt. "Najlepsze"że moje maluchy dopiero co skończyły 15 miesiecy. I tu taki traf. Najgorzej że nie mogę się za bardzo oszczędzać. Znaczy robię co mogę ale wielu rzeczy nie przeskocze. Brzuch już mi wychodzi bo poprzednio rozszedl mi się mięsień prosty brzucha.
Głupot w necie już się naczytalam :D Ale czy to coś zmienia? Niebardzo. Jedyne czym się martwię to muszę tydzień czekać na wynik testu genetycznego serenity.
 
mini123 zostalo wam już naprawdę niewiele :) jestem pewna że skoro już tyle dotrwaliscie to wszystko zakończy się Happy End-em:) jak tylko już maleństwa będziesz miała daj znać. Czekam z niecierpliwością
 
Kobietki mam pytanie jakie witaminy łykacie w czasie ciąży i po ile szt?
Ja biorę mamadha premium plus. W poprzedniej jak i teraz. Kiedyś szukałam wytycznych z ptg co jest niezbędne w ciazy żeby niepptrzebnie nie lykac całego alfabetu tylko zdrowo jeść. No i właśnie to co łykam ma to co trzeba i w takich jak trzeba ilosciach. Mimo bliźniaczej nie miałam problemu z anemia itp. Czy to wina tabl? Nie wiem ale obecnie też je biorę. 2x1
 
A o cenowo nie jest tak że idzie się załamać bo niektóre firmy to robią interes na ciężarnych :/
 
reklama
Ja biorę mamadha premium plus. W poprzedniej jak i teraz. Kiedyś szukałam wytycznych z ptg co jest niezbędne w ciazy żeby niepptrzebnie nie lykac całego alfabetu tylko zdrowo jeść. No i właśnie to co łykam ma to co trzeba i w takich jak trzeba ilosciach. Mimo bliźniaczej nie miałam problemu z anemia itp. Czy to wina tabl? Nie wiem ale obecnie też je biorę. 2x1
Dziękuję za odpowiedź :)
 
Do góry