reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Dziękujemy :) taka rada jeszcze ode mnie-mieliśny po drodze różne momenty, czasem wyniki badań wychodziły gorzej, koniec końców nie miało to większego wpływu na zdrowie dziewczynek, więc nie załamujcie się zbyt szybko.Ja w momentach kryzysowych starałam się maksymalnie wyciszyć, powtarzałam sobie jak mantrę słowa "moje dzieci są zdrowe" i wyobrażałam ten dzień jak wychodzimy wszyscy razem ze szpitala do donu.Może to komuś pomoże.Trzymajcie się dziewczyny!
 
reklama
Moje dziewczynki urodziły się 15 maja, w 34+0 tyg ciąży z wagą 1500g i 1900g.Leżą na neonatologii, mają problemy z oddychaniem, nie umieją ssać.Przed nami przejście przez wcześniacze problemy, ale mogło być gorzej.Jestem z Krakowa, jeśli jakaś mama chciałaby dopytać jak to wszystko tutaj wyglądało albo inne pytania to piszcie.3mam kciuki za wszystkie mamy 1k1o, da się przez to przejść, czego jestem żywym przykładem :)
Super gratulujemy:) czekałam, aż napiszesz. Bardzo się cieszę. Dałaś mi nadzieję... U mnie dopiero 10 tydzień a już nie możemy się doczekać. Droga do końca będzie trudna, wiem o tym bo teraz już się robi ciężko. Ale ty jesteś przykładem na to, że nie należy się martwić tylko być dobrej myśli. Zdrówka dla dziewczynek, dużo siły dla ciebie :) napisz jak będziesz mogła jak się czujesz i jak to wszystko wyglądało...
 
Super gratulujemy:) czekałam, aż napiszesz. Bardzo się cieszę. Dałaś mi nadzieję... U mnie dopiero 10 tydzień a już nie możemy się doczekać. Droga do końca będzie trudna, wiem o tym bo teraz już się robi ciężko. Ale ty jesteś przykładem na to, że nie należy się martwić tylko być dobrej myśli. Zdrówka dla dziewczynek, dużo siły dla ciebie :) napisz jak będziesz mogła jak się czujesz i jak to wszystko wyglądało...
Hej jak tam Wasze dziewczynki?
 
Ja jednak mam cudowną wiadomość. Nasze dziewczyny są w dwóch owodniach. Jeden kamień z serca. Trzymam kciuki że może jednak u innych potencjalnych 1k1o okaże się jak u nas dopiero w 17tc że jednak ta linia jest widoczna :)
 
Bardzo bym chciała, żeby w moim przypadku było tak samo, ale niestety nasz pan dr powiedział że jeśli jej nie widział to już się nie pojawi :(
 
Witam :) W piątek dowiedziałam się, że będę mieć bliźniaki jednoowodniowe i jednokosmówkowe. Czytając Wasze wpisy liczę na to, że pojawi się jednak przegroda pomiędzy fasolkami. Na razie to 6 tydzień ciąży więc myślę, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, chociaż strasznie się denerwuję. Bardzo boję się tej ciąży i komplikacji :( Tym bardziej, że jestem mamą jeszcze 9 miesięcznego bobaska i ciągle karmię piersią.

Mam pytanie, czy może którejś z Was lekarz przepisal luteine i duphaston na poczatku takiej ciąży?
 
Witam :) W piątek dowiedziałam się, że będę mieć bliźniaki jednoowodniowe i jednokosmówkowe. Czytając Wasze wpisy liczę na to, że pojawi się jednak przegroda pomiędzy fasolkami. Na razie to 6 tydzień ciąży więc myślę, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, chociaż strasznie się denerwuję. Bardzo boję się tej ciąży i komplikacji :( Tym bardziej, że jestem mamą jeszcze 9 miesięcznego bobaska i ciągle karmię piersią.

Mam pytanie, czy może którejś z Was lekarz przepisal luteine i duphaston na poczatku takiej ciąży?
 
reklama
Hej ja od samego początku jestem na luteinie najpierw miałam pod język, teraz dopochwowo. Zdarzają się jeszcze plamienia a jestem już prawie w 13tyg.duphaston też lekarz chciał przepisać ale wolalam luteinę. Pozdrawiam.
 
Do góry