reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Hej ja od samego początku jestem na luteinie najpierw miałam pod język, teraz dopochwowo. Zdarzają się jeszcze plamienia a jestem już prawie w 13tyg.duphaston też lekarz chciał przepisać ale wolalam luteinę. Pozdrawiam.


Dziękuję za info :) Chodzi o to, że ja póki co nie plamię więc nie wiem czemu dostałam, lekarka powiedziała, że "na wzmocnienie". Dziś konsultowałam się z innym lekarzem telefonicznie, to powiedział, że jak jest wszystko ok to żeby nie brać. I teraz mam dwie sprzeczne opinie, ale skoro jest dobrze to chyba nie ma sensu brać.
 
reklama
Dziękuję za info :) Chodzi o to, że ja póki co nie plamię więc nie wiem czemu dostałam, lekarka powiedziała, że "na wzmocnienie". Dziś konsultowałam się z innym lekarzem telefonicznie, to powiedział, że jak jest wszystko ok to żeby nie brać. I teraz mam dwie sprzeczne opinie, ale skoro jest dobrze to chyba nie ma sensu brać.
 
Ja od 7 tygodnia brałam duphaston, wyszła mi niedoczynność tarczycy i to powodowało niski progesteron. Po pierwszym dniu brania (3x 1 tabletka) plamienia całkowicie ustapiły. W 18tygodniu odstawiłam stopniowo i przestałam brać, żadnych plamień więcej nie było.
U nas dzisiaj 26 i 5 dni, przepływy na dzisiejszym usg wyszły ok, MoM też, dziewczyny 820 i 900 g (ok. 9% różnicy), we wtorek kontrola echo serca i wtedy decyzja gdzie mnie położyć i gdzie będziemy rodzić żeby dla małej z chorym serduszkiem było jak najlepiej.
 
Hej dziewczyny id samego początku lekarz stwierdził ciąże jednokosmowkowa jednoowodniowa a po badaniach prenatalnych okazało się, że jednak dwuoowodniowa:) ktoś tu na forum już życzył nam tego więc i ja życzę wam :)
 
Moje dziewczynki już w domu :) Wiktoria po 3 tyg, a Natalia po 4 tyg pobytu w szpitalu, kilka dni były na cpapie, teraz rosną pięknie, są zdrowe.Pozdrawiam Was dziewczyny, bądźcie dzielne :*
 
reklama
Bardzo się cieszę, wstaw jakieś zdjęcia swoich ślicznotek :) powodzenia, dużo sił, cierpliwości. Napisz jak dajecie sobie radę bo ja tak się boję, że nie dam rady. Pozdrawiam :)
 
Do góry