reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Jestem po wizycie, okazalo sie ze moj ginekolog źle pomierzył dzieci(okazalo sie ze sa o 1cm wieksze) i dodatkowo wystraszul mnie duza przezeirnoscia karkowa u jednego malucha, co lekarze na Starynkiewicza wykluczyli. Jade za tydzien znowu na kontrol poniewaz dzieci ogladalo 3 lekarzy i nie sa pewni na 100% czy jest to JOJK czy nie ma tam cieniutkiej lini. Wrocilam do domu i jestem spokojniejsza chociazby o ta przeziernosc. A jak u Ciebie?
Ja byłam u dwóch lekarzy i różnica w pomiar ach była duza. 14 października jedziemy do specjalistów z Łodzi, i chciałam do Warszawy do Roszkowskiego dobry ultrasonograf jeden z najlepszych w Polsce tylko że on dopiero od 12 tyg. Dopiero przyjmuje
 
reklama
Ja jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty, najwazniejsza informacja dla mnie ze dzieci maja w porzadku nt. A u Ciebie jak z przeziernoscia? Wszystko w porzadku?
 
Ja jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty, najwazniejsza informacja dla mnie ze dzieci maja w porzadku nt. A u Ciebie jak z przeziernoscia? Wszystko w porzadku?
Prenatalne mamy 9.10 w przyszły piątek wczoraj byłam na wizycie dzieci równo rosną. Boje sie tych ptenatalnych panicznie. A zresztą przed każdą wizytą się okropnie boje ta ciaza jest bardzo wtsokiego ryzyka i boje sie że coś będzie nie tak.
 
A Ci lekarze co robili USG wiesz chodzi mi czy się specjalizuja w takich ciazach ? Chciałabym znaleźć takiego lekarza, który ogranie ta ciążę a nie miał 2 raz w karierze taki przypadek
 
Na Starynkiewicza jest poradnia ciąży wielopłodowej, sa tam lekarze ktorzy w takich przypadkach sie specjalizuja wiec mysle ze nie sa to osoby które widzialy taka ciaze 2 razy. Ja na prenatalne poszlam z mysla o badaniu jednego dziecka a dopiero w 11 tygodniu okazalo sie ze dzieci jest dwoje. Na dzisiejszym usg bylo 3 lekarzy w tym jeden docent wiec nie sa to osoby z przypadku, a Ty jestes z mazowsza?
 
To jest Uniwerysteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka, jest to szpital o 3 stopniu referencyjnosci czyli najwyzszym i wszystko jest na NFZ. Dziwie sie ze lekarz ktory wykryl ciążę JOJK nie skierowal Cie od razu do takiej poradni. Na stronie internetowej jest numer tel do rejestracji, zadzwon powiedz w jakiej jestes sytuacji i zaoytaj czy potrzebne np skierowanie, ja akurat mialam ale nikt sie mnie nie pytal o nie wiec mniemam ze w takiej sytuacji nie jest wymagane. Szczerze polecam na prawdę
 
reklama
Mnie wysłali do Roszkowskiego, ale nie do końca jestem przekonana. Dlugo czekałaś na wizytę? Jak dobrze ze jesteś, tak się cholernie boje tej ciąży ze to jakiś dramat poprzednią ciążę straciliśmy w 5 miesiącu .. I tam zamierzasz prowadzić ciążę?
 
Do góry