reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Hej.
Ja jutro zaczynam 22 tydzień.
Połówkowe mamy za sobą. Z chłopcami wszystko ok. Ja mam nadciśnienie indukowane ciąża i 3 dniowy pobyt na patologii za sobą. Wszyscy lekarze wiedzieli że ciśnienie mi skoczy (mam ciężka historię położnicza) ale jesteśmy dobrej myśli. Ciśnienie już unormowane. Chłopaki dobrze rosną, świetne przepływy :) Jesteśmy dobrej myśli.
Powodzenia!
 
reklama
Super widzieć takie informacje :) na początku było mi ciężko, teraz oswoiłam się z sytuacją i też staram się myśleć pozytywnie. Jak często masz badania USG ? I jak Twój brzuszek ? Mam wrażenie, że mój przez ostatnie dwa tygodnie urósł wiele. Z pierwszym dzieckiem taki brzuch miałam chyba w 28 tygodniu, jak nie później :D
 
Oj tak, brzuszek mam spory. W porównaniu z koleżankami wyglądam już na zdecydowanie dalszą ciążę :D chociaż przytyłam tylko 2.5 kg. No ale na początku słuchałam bo miałam mega mdłości.
USG mam w właściwie miałam co dwa tygodnie. Teraz będę miała co tydzień. Ciążę prowadzę prywatnie i tam mam wizyty właśnie co 2 tygodnie. Dodatkowo po wizycie na patologii jestem zapisana na NFZ do szpitalnej przychodni ciąż mnogich i tam też będę miała co dwa tygodnie. Więc tak ustawiłam żeby mieć właśnie do tydzień. Trochę mnie to pewnie uspokoi jak co tydzień ktoś rzuci na nas okiem. W tym szpitalu akurat pracuje moja lekarka więc mam do nich prawie tak duże zaufanie jak do niej :)
a Ty jak często masz USG ? W którym tygodniu u Ciebie chcą rozwiązywać ciążę ?
 
Oj to malutko przytyłas. Ja już mam do przodu jakieś 5kg, ale od samego początku dobrze się czułam. Zero mdłości i wymiotów. Ja również chodzę na wizyty prywatnie, ale dopiero teraz mam co 2 tygodnie. Niestety u mnie w mieście nie ma poradni ciąż mnogich. O rozwiązaniu ciąży lekarz powiedział, że między 32 a 34 tygodniem. Najbardziej stresuje mnie pobyt w szpitalu, bo mam w domu małego szkraba i ciężko będzie mi go zostawić. Na pewno bardzo to przeżyje i on również :(
 
No właśnie mało przytyłam ale brzuszek mam jak beczka :D mam wrażenie że są takie skoki, dosłownie w jednym tygodniu był normalny a tydzień później już duży.
Ja już przywykłam do pobytów w szpitalach i nie mamy dzieci ale wiadomo, że też najchętniej to bym przyszła na sam poród i wyszła :p
Ja jestem z Warszawy, a Ty?
 
Tak, dokładnie mam takie samo wrażenie jeśli chodzi o brzuch. Z synkiem właśnie tak miałam, poszłam, urodziłam i wróciłam, a tutaj ... Jest jak jest :) jestem z północy Polski. Elbląg.
 
Tak, dokładnie mam takie samo wrażenie jeśli chodzi o brzuch. Z synkiem właśnie tak miałam, poszłam, urodziłam i wróciłam, a tutaj ... Jest jak jest :) jestem z północy Polski. Elbląg.
Życzę Ci żebyś spokojnie dotrwała do terminu :) no i powodzenia na połówkowym:)
 
Hej, czy jeszcze ktoś odwiedza ten wątek ? Ja się dołączę do ciąży 1k1o. Jesteśmy 20+3 i niestety wciąż towarzyszy duży stres. Na razie zidentyfikowane dziewczyny, niedługo połówkowe, zobaczymy czy się potwierdzi. W domu 1,5 roczny chłopczyk :) także będzie wesoło. Jak Wasze ciąze ?
Witam, wczoraj dowiedziałam się, że to ciąża 1k1o 6 tydzień i jestem mega przerażona i wystraszona 😑 proszę powiedz jak przebiega u Ciebie?
 
reklama
Do góry