reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

No właśnie mało przytyłam ale brzuszek mam jak beczka :D mam wrażenie że są takie skoki, dosłownie w jednym tygodniu był normalny a tydzień później już duży.
Ja już przywykłam do pobytów w szpitalach i nie mamy dzieci ale wiadomo, że też najchętniej to bym przyszła na sam poród i wyszła :p
Ja jestem z Warszawy, a Ty?
Hej
Właśnie znalazlam twoj post i widzę że jesteś z Warszawy. Mam pytanie w którym szpitalu rodziłaś? Wiem, że troche czasu minęło ale miałabym parę pytań
 
reklama
Witam czy znajdę tutaj mamusie, które były lub są w ciąży bliźniaczej JOJK ze Śląska?
Trochę minęło, przeczytałam wszystkie 43 strony waszych wypowiedzi.
Czy więcej mam może się wypowiedzieć jak przebiegł u nich poród, ewentualnie komplikacje.

Z góry dziękuję 🥺
 
Do góry