reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Wszystkie dziewczyny w bliźniaczej! Trzymam za Was mocno kciuki i życzę wszystkiego dobrego! Ja już 15 lat temu byłam w ciąży bliźniaczej, ale dłuugo nie wiedziałam, że dziewczyny są dwie. Wszystko obyło sie bez komplikacji, ale może dlatego, że byłam bardzo młoda... Nie wiem. W każdym bądź razie trzymajcie się!!
 
reklama
Hej dziewczyny ja od 5 lat jestem scesliwa mamusia dwoch przewspanialych chlopcow. Moja ciaza rowniez byla jak z mezem pieszczotliwie nazwalismy "wszystko jedno". Dowiedzialam sie ze to blizniaki w 11 tygodniu a ze mono-mono w 13 na usg 3 d. Oczywiscie pierwsze co zrbilam to wlaczylam komputer i wygooglalam :( To byl pierwszy i ostatni raz . Od tego momentu postanowilam ze wszystko bedzie dobrze i bylo. Na szczescie ciaze mialam idealna, zadnego podkradania, plamienia, zadnych problemow. Ginekolog prowadzaca moja ciaze byla zaskoczona tak dobrymi wynikami. Do czwartego miesiaca pracowalam a jak moj wielki brzuch juz sie nie miescil za biurkiem poszlam na zwolnienie (przytylam 30 kilo)Chlopcy urodzili sie w 37 tygodniu cali, zdrowi i glosni...Pisze ten post zebyscie wy przyszle mamy nie sugerowaly sie internetem, zadnymi forami, nawet moim wpisem. Odpoczywajcie i dbajcie o siebie. Cieszcie sie ciaza bo jak sie dzieciaki urodza to bedziecie po scianach chodzic przez pierwsze tygodnie :)
 
Hej jest ktoras z was obecie w ciazy jednojajowej jednoowodniowej jednokosmowkowej??ja jestem w 21 tyg.i chetnie bym z kims wymienila ,,wrazenia,,:wink:
 
Mama_muminkow, urodzilas bliznieta MoMo w 37 tygodniu? Kto na to pozwolil?! Cale szczescie ze wszystko bylo w porzadku, bo nie zaleca sie zeby takie bliznieta zostawaly w srodku dluzej niz 34 tygodnie i to jest naprawde maximum..Lepiej nie wiedziec jakue moga byc komplikacje gdy sie ten termin przekroczy, mialas naprawde szczescie..zastanawia mnie rozwniez dlaczego poszlas na zwolnienie od czwartego miesiaca skoro ciaza przebiegala prawidlowo?
 
Witam :) ja tez jestem w ciąży bliźniaczej w 14 tygodniu. Dowiedziałam sie w 12:) jak narazie wszystko dobrze i oby tak było do końca. Powiedzcie mi czy możliwe żebym juz czuła ruchy??
 
Hej mamadla2 to Twoja pierwsza ciaza?wczesnie troche na odczuwanie tuchow ale kto wie heh a Twoja ciaza to jednojajowa jednoowodniowa jednokosmowkowa,??
 
reklama
Jesli dwuowodniowa to jestes w lepszej sytuacjii nie ma ryzyka ze dzieci zaplacza sie pepowinami maja dwa osobne worki w ktorych sie beda rozwijac jesli jednoowodniowa sa w jednym worku.no i jeszcze putanie jednokosmowkowa??a w jakim kraju jestes?
 
Do góry