reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Jesli chodzi o Łódź to matka polka. Jeśli o usg to najlepszy i najdrozszy specjalista to Dudarewicz. Świetny jest też Kozarzewski, Perenc, Szaflik do usg. Owodnie da siee określić do 12tc ciąży takze niedużo czasu zostało. Dzwon i umawiaj termin usg.
 
reklama
Z 10 lat temu tworzyłem tu konto bo rodziła się 1 córka i miałem tysiąc pytań :)) Teraz z ciekawości przeszukuje czeluści internetu żeby poczytać o wychowywaniu bliźniaków w okresie od urodzenia do 1 roku, bo właśnie takie mamy (2 chłopców) i ..trafiłem tutaj ;) Moja zoneczka miała ciążę jednojajową, jednokosmówkową, urodziła pod koniec 32tyg. Chłopaki dziś maja pokończone 3 m-ce i dawno zapomnieliśmy o tej ciąży bo teraz tak daja nam popalić, że właśnie w tym celu przeszukuje internet, żeby poczytać jak rodzice bliźniaków dawali radę w okresie od urodzenia do powiedzmy 1 roku. Nasi sa bardzo absorbujący, wymuszają płaczem noszenie, w ciągu nocy z 10 razy to lekko się budzą, generalnie masarka, chodzimy jak zombie z żoną ;) Ja każda chwile wykorzystuję żeby się kimnąć (nawet w samochodzie). Przerzućcie mnie do odpowiednieg działu, gdzie poczytam co tu robić z takimi diabełkami bo już ręce i oczy odmawiają posłuszeństwa.
A co do ciąży jedn-jedno- ja i zona totalnie nic nie czytaliśmy, jakoś tak z góry wiedzieliśmy że będzie dobrze i było, ciążę zona spędziła w szpitalu przez 3-4 m-ce. Głowa do góry i nie czytajcie, ja przy 1 dziecku się naczytałem, co kolwiek było, jakas choroba czy cos to łeb w internet i cuda wychodziły ;)
 
Dziękuję za każdą informację. Wizyta już uzgodniona. Takie wiadomości o szczęśliwych zakończeniach są mega budujące ;) wiemy że najlepiej nie czytać ale to jest silniejsze od czlowieka. My mamy już 6 letniego synka, który był tak absorbujacy że gorzej chyba być nie może. :realmad: mam jeszcze pytanie, w którym szpitalu była prowadzona ciąża?
 
Moja żona rodziła w CZMP, prowadził ją dr.Grzesik, ale generalnie i z niego i z dwóch odbierających poród Pań dr ( Basia, nazwiska nie pamiętam i ..tu nie pamiętam nawet imienia ;), ale jakby co się dowiem) jak i pań położnych była bardzo zadowolona, bardzo to mało powiedziane zachwycona była. Poza tym jak chłopaki juz sie urodzili to ten cały oddział neonanologii , dla wcześniaków to generalnie kosmos, bardzo wysoki poziom.
 
Ja prowadzę w Gdańsku .
Aktualnie 25+6
O :)
To chcialabym wiedziec u kogo prowadzisz ciaze, gdzie bedzie porod i od kiedy szpital?
Ja chodze narazie prywatnie do dr leszczynskiej z klinicznej, w grudniu mam wizyte w poradni patologii ciazy u dr abramskiego na klinicznej, nie wiem potem u kogo ciaze prowadzic bo wizyty beda czeste a nie wiem tez czy na klinicznej beda w stanie mi te czeste wizyty zapewnic.
 
Chodzę prywatnie do prof. Preisa do Pomorskiego Centrum Diagnostyki i Terapii Prenatalnej.
Jeszcze nie mam dokładnego terminu do szpitala, myślę, że na najbliższej wizycie się dowiem.
 
reklama
Chodzę prywatnie do prof. Preisa do Pomorskiego Centrum Diagnostyki i Terapii Prenatalnej.
Jeszcze nie mam dokładnego terminu do szpitala, myślę, że na najbliższej wizycie się dowiem.
Moja dr powiedziala, ze od 27 tygodnia szpital bo juz wtedy moga uratowac dzieci i ze ostatnio miala pacjentke ktora udalo sie poprowadzic do 34 tygodnia :)
 
Do góry